reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

No to Madzia_Dominska trzymam mocno kciuki za fasolke;-)

Elip w ciąży temperatura jest podwyższona, tzn w większości przypadków tak jest, Ja od kiedy zaszłam w ciąże to mam tak 36.9-37.5 a średnio 37.2

ja mam często taką ostatnio temp. ale wciąży nie jestem bo 2 cykle @ już była, zrobiłam test i jedna kreska, 18 mam usg dopochwowe to się zobaczy czy to od tego mięśniaka czy coś innego
 
reklama
wracam na bb:-) i cały czas jestem jeszcze w szoku. Poszłam do lekarza, bo ciągle mnie mndliło, zbierało mi się na wymioty i myślałam, że się czymś zatrułam. A tu taka niespodzianka. Jestem w ciąży. Jestem tymbardziej w szoku, że nawet nie wiedziałam jak to się stało, tzn wiem jak "się robi" dzieci, ale ostatnio prawie ciągle byłam pokłucona z moim facetem.
A termin mam na 25stycznia. Fajnie by było. Bo ja się urodziłam 25 ale lipca.
 
fajnie jest być w ciąży:tak::-)
mufka i Elip dziękuję wam bardzo. Postaramy się o spokojną ciąże. ;-)
 
reklama
Do góry