reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Witam was wszystkie dzis wyszly mi dwie kreseczki na tescie:) od jakiegos czasu podczytuje was:) trzymam kciuki za wszystkie:)
 
Ja również się dopisuję do staraczek 2010.staramy się 2 cykl i mam nadzieję że niedługo ujrzę II kreseczki czego również Wam Wszystkim Staraczką życzę!!!!
 
Ja rowniez dolaczam do staraczek 2010. Mam juz prawie 1 roczna coreczke, ktora bardzo chce miec rodzenstwo;). Na razie mamy za soba 1 cykl staran i za tydzien test...a potem zobaczymy:) pozdrawiam wszystkich goraco i zycze powodzenia
 
Witam wszystkie starające się mamusie dawno tu nie zaglądałam do was bo sobie z mężem odpuściliśmy no ale wszystko na to wskazuje że jednak się udało. Zrobiłam jak głupia już 5 testów i wszystkie wyszły II kreseczki.
W środę idę do lekarza to będę już pewna na 100%.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i staraczki, trzymam kciuki.
 
reklama
Witam was:) Ja również dołączam do grona staraczek 2010:) Staramy się z moim mężem już od pół roku, no ale narazie nam nie wychodzi:( Lila, ja również gratuluję:) Nie wychodzi nam, bo najprawdopodobniej mam zespół policustycznych jajników. Nie wiem w 100% bo dopiero czekam na zrobienie badań. Czy któraś z was cierpiała, bądź cierpi na te schorzenie? Jeżeli tak, to proszę o jakieś wiadomości na ten temat na PW, była bym bardzo wdzięczna.
 
Do góry