reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

witam!ja też dołączam się do "staraczek" .mam już niespełna 3-letnią córcię,staramy się o drugiego bobasa od czerwca 2009,póki co efektu brak:(
 
reklama
witajcie:)
Dopisuje się do listy staraczek. Staramy się już 3 lata. Właśnie jestem po invitro, dlatego bardziej udzielam się na wątku - kto po in vitro. Pozdrowionka i powodzenia
 
Jestem z wami dziewczyny stralam sie rowniez jak wy o dziecko i jestem szczesliwa bo po 2 latach sie udalo .
024013950.png

ticker.php
 
Ja również dołączam się do staraczek:). My staramy się od 6 miesięcy, ale po 4 miesiącach okazało się że mam za wysoką prolaktyne, teraz została unormowana i po leczeniu to jest nasz pierwszy cykl starań. Trzymam kciuki za siebie i wszystkie staraczki!!
 
Witam i również dołączam do staraczek 2010:) mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będę mamusią:) w tamtym roku straciliśmy swoje maleństwo ale nie poddamy się i znów zaczynamy:) czekam teraz na @ która ma nadejść w niedzielę i do dzieła:) za nas wszystkie trzymam kciuki:)
 
Cześć jestem nowa na forum i też dołączam się do szaraczek. Mam już 2,5 letnią córeczkę i bardzo bym chciała, żeby miała rodzeństwo. Zaczynam starania w marcu, chociaż trochę się boję, przed pierwszą ciążą miałam bardzo wysoki poziom prolaktyny, ale udało się za pierwszym razem i bez żadnego wczesniejszego leczenia, mam cichutką nadzieję, że tym razem też tak będzie, chociaż wiem, że teraz prolaktyna też jest wysoka.
 
Majusia ja również chciałabym by udało mi się za pierwszym razem:) mam taką cichą nadzieję, że tak będzie. A wspomagasz się czymś?? bierzesz kwas foliowy?

Takie tu pustki coś...
 
Patrycjaa będę trzymała za ciebie kciuki, żeby udało ci się za pierwszym razem zafasolkowac. Ja od stycznia biorę kwas foliowy i zakupiłam na allegro testy owulacyjne bo jakoś ostatnio mam problem z określeniem kiedy mam dni płodne.
 
reklama
Witam i również dołączam do staraczek 2010:) Mam juz dwunastoletnią córcie . Zaczynam 2 cylk z Clo .
3mam kciuki za wszystkie staraczki
Pozdrawiam
 
Do góry