reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Wiecie co dziewczyny od 20 lutego mam takie delikatne plamienie. 20 robiłam test i wyszła jedna kreska. Pomyślałam zatem, że to pewnie okres się zbliża ale dziś jest 26 a okresu nie ma. Plamienie lekkie tak ale nie wiem czy poczekać jeszcze ze dwa dni i zrobić jeszcze raz test czy zacząć się już martwić że to ciąża i coś znów jest nie tak. Troszkę się boję zrobić ten test bo nauczona doświadczeniem jeśli to ciąża i jest plamienie to nie koniecznie to coś dobrego wróży. Wiem, że to głupie ale jeśli coś się dzieje to wolałabym o tym nie wiedzieć.
 
reklama
Wiecie co dziewczyny od 20 lutego mam takie delikatne plamienie. 20 robiłam test i wyszła jedna kreska. Pomyślałam zatem, że to pewnie okres się zbliża ale dziś jest 26 a okresu nie ma. Plamienie lekkie tak ale nie wiem czy poczekać jeszcze ze dwa dni i zrobić jeszcze raz test czy zacząć się już martwić że to ciąża i coś znów jest nie tak. Troszkę się boję zrobić ten test bo nauczona doświadczeniem jeśli to ciąża i jest plamienie to nie koniecznie to coś dobrego wróży. Wiem, że to głupie ale jeśli coś się dzieje to wolałabym o tym nie wiedzieć.


Zrób lepiej test. Myślę że jednak lepiej wiedzieć, a tak będziesz się przez te dwa dni denerwowała. Bierzesz jakieś hormony? Ja biorę luteinę i też ostatnio miałam plamienia.
 
Zrób lepiej test. Myślę że jednak lepiej wiedzieć, a tak będziesz się przez te dwa dni denerwowała. Bierzesz jakieś hormony? Ja biorę luteinę i też ostatnio miałam plamienia.

No właśnie ja od 15 dnia cyklu do 25 dc biorę Lutenyl (też hormon tyle że mocniejszy od luteiny i duphastonu) i te ostatnie dni brania tego Lutenylu (20-23 luty) to mogły być te plamienia i zbiegło się to w czasie z plamieniami przed okresem. Cykle mam od 28 do 31 dni więc poślizgu póki co dużego nie ma. Nie czuję się jakbym była w ciąży nic mi nie dolega ale może masz rację na wszelki wypadek zrobię jeszcze raz ten test no chyba że się dziś w końcu pokaże okres.
 
Wiecie co dziewczyny od 20 lutego mam takie delikatne plamienie. 20 robiłam test i wyszła jedna kreska. Pomyślałam zatem, że to pewnie okres się zbliża ale dziś jest 26 a okresu nie ma. Plamienie lekkie tak ale nie wiem czy poczekać jeszcze ze dwa dni i zrobić jeszcze raz test czy zacząć się już martwić że to ciąża i coś znów jest nie tak. Troszkę się boję zrobić ten test bo nauczona doświadczeniem jeśli to ciąża i jest plamienie to nie koniecznie to coś dobrego wróży. Wiem, że to głupie ale jeśli coś się dzieje to wolałabym o tym nie wiedzieć.
Jeżeli okazałoby się, że jesteś w ciąży, to plamienia niekoniecznie wróżą coś złego. Niektóre kobiety potrafią mieć plamienia bądź "miesiączkę" nawet do 3 m-ca ciąży. A jeżeli coś się dzieje, to lepiej wiedzieć wcześniej i zwrócić się po pomoc do lekarza. Głowa do góry, wszystko będzie dobrze!
 
Goryczka, wiem, że jest Ci ciężko. Ja mam dzisiaj totalnego doła... Ale wiem też, że w takich chwilach trzeba się pozbierać i walczyć dalej. Musimy być dzielne!

To znaczy Nicol że nie jesteś w ciąży? Ni martw się ja też nie jestem właśnie dostałam okres i znów trzeba się zebrać do roboty. Ile tak można?
 
To znaczy Nicol że nie jesteś w ciąży? Ni martw się ja też nie jestem właśnie dostałam okres i znów trzeba się zebrać do roboty. Ile tak można?
Nie wiem, czy jestem czy też nie jestem... Dzisiaj nie wytrzymałam już nerwowo i o 5:00 rano zrobiłam test ciążowy (26dc). Oczywiście wynik negatywny:-( Test owulacyjny - 2 kreski! Nie wiem, co się dzieje. W poniedziałek wypada mi termin @. Z objawów - wciąż chce mi się siusiu, brzuch już tak nie boli. Dlaczego od 1,5 tygodnia mam wciąż pozytywne testy owulacyjne? Od rana ryczę z nerwów, żalu...
To jest niesprawiedliwe, że kobieta, która nie chce mieć dzieci, dzieci rodzi, a my mamy takie problemy!
 
Nie wiem, czy jestem czy też nie jestem... Dzisiaj nie wytrzymałam już nerwowo i o 5:00 rano zrobiłam test ciążowy (26dc). Oczywiście wynik negatywny:-( Test owulacyjny - 2 kreski! Nie wiem, co się dzieje. W poniedziałek wypada mi termin @. Z objawów - wciąż chce mi się siusiu, brzuch już tak nie boli. Dlaczego od 1,5 tygodnia mam wciąż pozytywne testy owulacyjne? Od rana ryczę z nerwów, żalu...
To jest niesprawiedliwe, że kobieta, która nie chce mieć dzieci, dzieci rodzi, a my mamy takie problemy!

No ja lekarzem nie jestem ale może nie powinnaś się denerwować. Uspokój się troszeczkę i może zrób sobie badanie HCG to powinno powiedzieć Ci czy jesteś w ciąży czy nie. Jeśli nie jest to ciąża to wydaje mi się że powinnaś zgłosić się do lekarza. Wiem co czujesz i rozumiem twoją irytację.:blink:
 
reklama
Nie wiem, czy jestem czy też nie jestem... Dzisiaj nie wytrzymałam już nerwowo i o 5:00 rano zrobiłam test ciążowy (26dc). Oczywiście wynik negatywny:-( Test owulacyjny - 2 kreski! Nie wiem, co się dzieje. W poniedziałek wypada mi termin @. Z objawów - wciąż chce mi się siusiu, brzuch już tak nie boli. Dlaczego od 1,5 tygodnia mam wciąż pozytywne testy owulacyjne? Od rana ryczę z nerwów, żalu...
To jest niesprawiedliwe, że kobieta, która nie chce mieć dzieci, dzieci rodzi, a my mamy takie problemy!

Wiem co czujesz. Ja też często wpadam w dołki, ale najważniejsze by z nich wychodzić i dalej walczyć. Niestety takie jest życie, jedne kobiety nie chcą dzieci a je mają, a inne bardzo chcą i muszą przeżywać męki by je wreszcie mieć, ważne żeby się nie załamywać. Na pewno wkrótce wszystkie zafasolkujemy. Głowa do góry. ;-)
 
Do góry