reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Najgorszy jest wlasnie ten moment gdy juz sie mysli ze bedzie dzidzius a tu okres:baffled: mi sie niedawno spoznil 11 dni i juz wiadomo wkrecalam sobie ze to to ale przyszedl okres...czasami ciezko sie nie nakrecac samemu jak znajome zachodza w ciaze a ty czekasz na dziecko pare lat lub dlugie miesiace i ciagle nic!!!:dry: nie mowie o sobie bo ja dopiero tak na prawde zaczynam ale moja siostra tak ma biedaczka :-( mam bratowa w ciazy i jedna siostr tez jest chcialysmy miec jeszcze ja i jedna siostra jednoczesnie bylo by nas 4 hi hi ale na razie nie wychodzi:-)
 
Wiem kobietki że musi byc dobrze że muszę odpuścić zająć sieę czym innym ,
ciekawa jestem kiedy tylko ta @ przyjdzie !!
Dziękuje za słowa otuchy ja także trzymam kciuki i życze owocnych starań:-)
My staraczki musimy trzymac się razem -bardzo dobrze dobrane słowa :-)
pozdrawiam'
 
Dzień dobry Kobietki
Wczoraj mój mąż wrócił :wink::happy::happy::happy::happy: Przytulanie po 4 tyg abstynencji to świetna sprawa;:D:D Nie dość że super przyjemne to mam nadzieję że jeszcze owocne:-)
 
Weri i Goryczka, witam i życzę owocnych starań :-)
Ja staram się o dzidzię od ponad sierpnia 2006r. Na razie nie chcę się głośno cieszyć, ale chyba IUI przyniosło oczekiwany rezultat. Od tygodnia boli mnie dół brzucha - jak przy miesiączce, chce mi się spać i wczoraj wyszedł pozytywny wynik testu LH. Wiem, że testy LH zgodnie z treścią ulotki służą do określania terminu owulacji, ale czytałam, że 2 kreski pojawiają się też, gdy kobieta jest w ciąży. Dzisiaj pobiegnę po test ciążowy, a jutro sprawdzę, czy pojawi się na nim druga kreska. Trzymajcie kciuki!

Nie trzymaj nas w niepewności... i co i co? Jak teścik? Dalej trzymać kciuki??!!
 
Wiecie co dziewczyny to jest takie niesprawiedliwe i dziwne. Jak nie myślałam o tym że może zajdę w ciążę to zaszłam dwa razy z rzędu raptem po miesiącu zaprzestania jakiejkolwiek antykoncepcji. A teraz jak bardzo bym chciała, żeby się udało za pierwszym bądź drugim razem to nic nie wychodzi. O ile by było nam łatwiej gdyby tak każda zaszła w ciążę kiedy właśnie tego pragnie... prawda!
 
Wiecie co dziewczyny to jest takie niesprawiedliwe i dziwne. Jak nie myślałam o tym że może zajdę w ciążę to zaszłam dwa razy z rzędu raptem po miesiącu zaprzestania jakiejkolwiek antykoncepcji. A teraz jak bardzo bym chciała, żeby się udało za pierwszym bądź drugim razem to nic nie wychodzi. O ile by było nam łatwiej gdyby tak każda zaszła w ciążę kiedy właśnie tego pragnie... prawda!


"W życiu piękne są tylko chwile", smutna prawda. Mam nadzieję że ta chwila niedługo nadejdzie...
 
Dzień dobry
Masz rację Kroczek... Ja też sobie tak myślę, ze gdybyśmy nie odkładali "na później" tylko poddali się temu co ma być to może już byśmy cieszyli się z małego Chrabąszcza:-)
 
reklama
Nie trzymaj nas w niepewności... i co i co? Jak teścik? Dalej trzymać kciuki??!!
Dalej trzymać kciuki! Zrobiłam juz 2 testy ciążowe (Quick'a i Bobo-test niebieski) i na razie jest 1 kreska. Codziennie robię testy owulacyjne i za każdym razem są 2 kreski. Ja zwariuję:rolleyes2:Męczy mnie juz ta niepewność, brzuch boli, zmęczona jestem. Na dodatek w weekend przeszłam grypę jelitową - mały przyniósł wirusa z przedszkola - więc miałam trochę atrakcji. @ mam mieć w poniedziałek, ale ... No właśnie, albo jest fasolka albo mam jakieś dolegliwości po IUI:confused: Wolałabym to pierwsze:tak:
 
Do góry