reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

To znaczy Nicol że nie jesteś w ciąży? Ni martw się ja też nie jestem właśnie dostałam okres i znów trzeba się zebrać do roboty. Ile tak można?

Ja też zaczynam od początku. Dzisiaj zrobiłam drugi test owulacyjny, ale jeszcze nic, chyba za wcześnie, to dopiero 10dc. Czekam na dwie krechy i do roboty:tak:. Jestem zdeterminowana, czuję że w tym roku nam się poszczęści;-)Pozdrawiam
 
reklama
Ja też zaczynam od początku. Dzisiaj zrobiłam drugi test owulacyjny, ale jeszcze nic, chyba za wcześnie, to dopiero 10dc. Czekam na dwie krechy i do roboty:tak:. Jestem zdeterminowana, czuję że w tym roku nam się poszczęści;-)Pozdrawiam
Ciężko jest się pozbierać, ale jak trzeba to trzeba. Staramy się dalej i oby z jak najszybszym skutkiem w postaci ślicznych fasolek. W sobotę kupiłam na Allegro najczulsze testy ciążowe, dokupię testy owulacyjne i ... znowu się zabieram do roboty. Na razie odpuszczę sobie stymulacje, IUI wg opinii lekarza nie ma sensu, a na in vitro w tej chwili mnie nie stać:-(
Czekam na @...
 
Ciężko jest się pozbierać, ale jak trzeba to trzeba. Staramy się dalej i oby z jak najszybszym skutkiem w postaci ślicznych fasolek. W sobotę kupiłam na Allegro najczulsze testy ciążowe, dokupię testy owulacyjne i ... znowu się zabieram do roboty. Na razie odpuszczę sobie stymulacje, IUI wg opinii lekarza nie ma sensu, a na in vitro w tej chwili mnie nie stać:-(
Czekam na @...
Nicole, trzymam kciuki. Musi być dobrze i musimy w to wierzyć... I wierzymy, jak widać kiedy czyta się posty na forum:happy:
Życzę powodzenia
 
Ciężko jest się pozbierać, ale jak trzeba to trzeba. Staramy się dalej i oby z jak najszybszym skutkiem w postaci ślicznych fasolek. W sobotę kupiłam na Allegro najczulsze testy ciążowe, dokupię testy owulacyjne i ... znowu się zabieram do roboty. Na razie odpuszczę sobie stymulacje, IUI wg opinii lekarza nie ma sensu, a na in vitro w tej chwili mnie nie stać:-(
Czekam na @...

Ja własnie wróciłam od Giny. Nie jest najweselej,:no: jestem w 12dc, a pecherzyki są tak małe jakby to był 5dc:szok:. Za tydzień idę do kontroli, sprawdzić co dalej z tymi pęcherzykami sie dzieje. Od przyszłego cyklu będę stymulowana estrogenami, a jak to nic nie da to clo.Miła perspektywa:baffled:
 
Witam serdecznie wszystkie staraczki:-)
Dołączam do Was w wielkim oczekiwaniu. 11 marca mam dostać okres i tak bardzo bym chciała żeby się nie pojawił, Oj już chętnie zrobiłabym test ale wiem że jeszcze za wcześnie....to oczekiwanie jest straszne:baffled:
 
czy możecie mi napisać o co chodzi z tą temperaturą i czy może mi ona dać trochę nadziei w trakcie trwania tego długiego tygodnia?


mnie się nie pytaj, jestem zbyt niecierpliwa na codzienne zabawy z termomentrem.
Codziennie rano, przed wstaniem nalęzy zrobić pomiar tempki, jeżeli temperetura wzrośnie tzn że jest owu ( dokładnie nie pamiętam). Na pewno jakaś laska która to robi wyjaśni Ci lepiej, ja robiłam to klka lat temu, ale z marnym skutkiem.
 
Ja własnie wróciłam od Giny. Nie jest najweselej,:no: jestem w 12dc, a pecherzyki są tak małe jakby to był 5dc:szok:. Za tydzień idę do kontroli, sprawdzić co dalej z tymi pęcherzykami sie dzieje. Od przyszłego cyklu będę stymulowana estrogenami, a jak to nic nie da to clo.Miła perspektywa:baffled:
Wydawało mi się, że clo powoduje wzrost ilości pęcherzyków. ja na rośnięcie pęcherzyka dostawałam Menopur w zastrzykach. Na mnie clo nie działał. Misiarw, staramy się dalej! Ja wczoraj kupiłam zioła ojca Sroki (na owulację) - od dzisiaj zaczynam. Zatykam nos i piję:rolleyes2:Tylko, czy one pomogą skoro żołnierzyki mojego męża są słabiutkie:confused:
 
reklama
Do góry