reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Ta obrzydliwa,najpodlejsza ze wszystkich @ dzisiaj przyszła!!!!!!!!!!!!O kur...a nienawidze ją!!!!!!!!!!!!!!! A miałam jutro iść do lekarza.......już sobie poszłam!
Doskonale wiem jak się czujesz Aniu:sad: Nie smuć się, będzie dobrze. Przejdzie ci za kilka dni i znowu z nadzieją i przyjemnością będziesz kontynuowała starania:-)
 
Weri i Goryczka, witam i życzę owocnych starań :-)
Ja staram się o dzidzię od ponad sierpnia 2006r. Na razie nie chcę się głośno cieszyć, ale chyba IUI przyniosło oczekiwany rezultat. Od tygodnia boli mnie dół brzucha - jak przy miesiączce, chce mi się spać i wczoraj wyszedł pozytywny wynik testu LH. Wiem, że testy LH zgodnie z treścią ulotki służą do określania terminu owulacji, ale czytałam, że 2 kreski pojawiają się też, gdy kobieta jest w ciąży. Dzisiaj pobiegnę po test ciążowy, a jutro sprawdzę, czy pojawi się na nim druga kreska. Trzymajcie kciuki!
 
Hej
Jestem nowa i także obecna staraczka od 2 lat jestem po laparo jakies 4 miesiace juz i ciagle na lekach a efektow niewidac wogole ;/ teraz wypatruje @ od jutra zaczynam brac luteine 2*1 dziennie zobaczymy co czas przyniesie ....
Na chwile obecna jestem strasznie załamana i przerazona mysla ze nie uda sie nam :-(
Blokuje sie i boje sie rozmawiac na ten temat z bliskimi ciagle mam lzy w oczach poprostu przerasta mnie ta cala sytuacja
prosze o wypowiedzi moze zaczne patrzec na to z usmiechem i dystansem ;/
pozdrawiam serdecznie
Gośka
 
Hej
Jestem nowa i także obecna staraczka od 2 lat jestem po laparo jakies 4 miesiace juz i ciagle na lekach a efektow niewidac wogole ;/ teraz wypatruje @ od jutra zaczynam brac luteine 2*1 dziennie zobaczymy co czas przyniesie ....
Na chwile obecna jestem strasznie załamana i przerazona mysla ze nie uda sie nam :-(
Blokuje sie i boje sie rozmawiac na ten temat z bliskimi ciagle mam lzy w oczach poprostu przerasta mnie ta cala sytuacja
prosze o wypowiedzi moze zaczne patrzec na to z usmiechem i dystansem ;/
pozdrawiam serdecznie
Gośka

Witaj! Nic się nie martw na pewno się uda ale tak jak już dziewczyny pisały na niejednym forum nie ma się co nakręcać samemu bo właśnie dlatego się blokujesz. Proponuje odstresować sie, starać się nie myśleć o tym i zdać się na los a na pewno wkrótce przyleci bocianek przecież wiosna idzie:-). Trzymam kciuki za powodzenie.
 
Mi chyba dziewczyny w tym miesiącu nie udało się "zafasolkować". Nadchodzi to co najgorsze czyli @. No ale może przyszły miesiąc będzie owocniejszy. Na wszelki wypadek zaopatrzę się w testy owulacyjne.
 
reklama
Hej
Jestem nowa i także obecna staraczka od 2 lat jestem po laparo jakies 4 miesiace juz i ciagle na lekach a efektow niewidac wogole ;/ teraz wypatruje @ od jutra zaczynam brac luteine 2*1 dziennie zobaczymy co czas przyniesie ....
Na chwile obecna jestem strasznie załamana i przerazona mysla ze nie uda sie nam :-(
Blokuje sie i boje sie rozmawiac na ten temat z bliskimi ciagle mam lzy w oczach poprostu przerasta mnie ta cala sytuacja
prosze o wypowiedzi moze zaczne patrzec na to z usmiechem i dystansem ;/
pozdrawiam serdecznie
Gośka


Cześć laseczka:-),

Nie martw się wszystko będzie ok. Na pewno wkrótce zafasolkujesz, musisz być dobrej myśli. Wszystkie jesteśmy w tej samej sytuacji i dlatego musimy się trzymać razem. Głowa do góry.;-)
 
Do góry