reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

ok pozostaje mi wytrwale czekać jeszcze tydzień. Starmy się dopiero 3 miesiące ale co miesiąc przeżywam straszny zawód. Pierwsze dzieciątko pojawiło nam się zupełnie niespodziewaie, boję się że teraz może być zupełnie inaczej. A gdzieś słyszałam słowa "...psychika kobiety to najlepsza antykoncepcja świata..." Mój mąż mi mówi żebym tak ciągle nie myślała o dzieciątku ale łatwo tak mówić, kiedy ja tak bardzo bym chciała być w ciąży :-(
 
reklama
ok pozostaje mi wytrwale czekać jeszcze tydzień. Starmy się dopiero 3 miesiące ale co miesiąc przeżywam straszny zawód. Pierwsze dzieciątko pojawiło nam się zupełnie niespodziewaie, boję się że teraz może być zupełnie inaczej. A gdzieś słyszałam słowa "...psychika kobiety to najlepsza antykoncepcja świata..." Mój mąż mi mówi żebym tak ciągle nie myślała o dzieciątku ale łatwo tak mówić, kiedy ja tak bardzo bym chciała być w ciąży :-(
Doskonale wiem o czym mówisz...I zgadzam się z cytowanymi słowami:-)
Tak sobie czasem z mężem rozmawiamy, że człowiek to był taki głupi, że się zabezpieczał i czekał z dzieckiem. Powinniśmy sobie odpuścić i powiedzieć : będzie co ma być...
trzymam kciuki Madzialińska:-)
 
czy możecie mi napisać o co chodzi z tą temperaturą i czy może mi ona dać trochę nadziei w trakcie trwania tego długiego tygodnia?

Temperaturę powinnaś mierzyć codziennie o tej samej porze przed wstaniem z łóżka. Nie za bardzo mi idzie odczytywanie tej temperatury ale niby następny dzień po wzroście tepm. jest tym dniem owulacji. Niestety jest wiele czynników, które fałszują tą temperaturę więc nie polegałabym na tym za bardzo. Dziewczyny mają rację lepiej kupić test owulacyjny albo zdać się na los.:-)
 
jestem po 1dawce clo dzis 13dzien cyklu na tescie owu o 17piojawily sie 2kreseczki wiec jutro bedziemy sie strac 3majcie kciukacze moze sie uda
 
Temperaturę powinnaś mierzyć codziennie o tej samej porze przed wstaniem z łóżka. Nie za bardzo mi idzie odczytywanie tej temperatury ale niby następny dzień po wzroście tepm. jest tym dniem owulacji. Niestety jest wiele czynników, które fałszują tą temperaturę więc nie polegałabym na tym za bardzo. Dziewczyny mają rację lepiej kupić test owulacyjny albo zdać się na los.:-)

NA ODWRÓT - DZIEŃ GDY TEMPERATURA WZROSŁA JEST DNIEM PO OWULACJI:tak: Pozdrawiam
 
Witam wszystkich:-), czy przyjmiecie mnie do swojego grona? Może krótko o mnie: jestem Marzena i mam już 2,5 letnią córke, teraz zaczynamy sie starać o rodzeństwo dla niej:tak:. Marylka była ukochaną "wpadką" więc teraz boje sie czy tak łatwo pójdzie, no ale czas pokaże;-).
 
Witam ja również chciałabym dołączyć do Was drogie Panie:-)
Jestem mamą 4,5-letniego Igorka i od lipca mamy zamiar z małżem zacząć starać się o drugą dzidzie:-)
Wiem że nie pójdzie to tak szybko, z pierwszym synkiem starliśmy się pół roku, ale jestem dobrej myśli:tak:
Pozdrawiam :happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry