reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Czuje sie zagubiona. Przed rozpoczęciem starań miałam regularne 30 dniowe cykle. Ostatnio miałam troche stresów i cykle się przedłużyały nawet do 32 dni. Teraz żyje w spokoju i cykl miał 25 dni. Zaczynam się gubić. Moze ten wiesiołek za długo brałam. Teraz zaczne sie bac go ruszać.
 
DZIEWCZYNY JAK WIECIE MNIE TEż PRZYWITAł NOWY ROK @, W SUMIE TO JUż WCZORAJ SIę ZACZYNAłA.
JESTEM ZAłAMANA , NIE WIEM KIEDY BęDE W TEJ WYPRAGNIONEJ CIAżY, JEST MI BARDZO CIężKO. TO MóJ DRUGI ALE W SUMIE TO PIERWSZY CYKL STARAń, BO W TYM PIERWSZYM NIE ROBILISMY TEGO W TYCH DNIACH CO TRZEBA. dOPIERO TERAZ KUPIłAM TESTY OWULACYJNE ALE SIę NIE UDAłO:no:
 
Monik Założyłam Suwaczek,, Bedziemy Obserwowac Swoje Cykle, W Sumie To Mogłam Zaznaczyc Dzisiaj Pierwszy Dzień Cyklu Ale Już Wczoraj Cos Zaczeło Sie Dziać
 
AyLVp1.png
 
Ena ,a moze to byla twoja pierwsza i ostatnia @ w Nowym roku,a nastepny rok powitasz juz z malenstwem na rekach,glowa do gory kochana zobaczysz ,ze wam sie uda juz nie dlugo,trzymam piastki:-)
 
Ena a jak zazywalas ten wiesiolek ,bo ja tez zamierzam brac od nowego cyklu.
Lecz po przeczytaniu tego co napisalas zaczynam miec miec obawy ,ze moze mi sie pomiesza tak jak tobie z dlugosciami cykli,a od zawsze mam regularne 28d.
co o ty myslisz probowac czy nie?
a moze lepiej gujazyl?
 
Witam w Nowym Roku
Udało nam się spełnić marzenie i fasolinka jest

śle wszystkim staraczką moc noworocznych fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
u nas starania pełną parą od czerwca + luteina i w wigilie taki prezencik dwie kreseczki - szok
powodzenia życze , wytrwałości i niekończoncej się nadzieji
 
Aqua1-23 WIELKIE GRATULACJE :-):-):-) i spokojnych dziewięciu miesięcy :-)
Pierwsza łapię fluidki :-)

Buzi@k, Edzka-it, Ena, Kaka82 i jeszcze ja, wszystkie dostałyśmy @ na przełomie starego i nowego roku ;-):-D To na pewno dobry znak dla nas! Zobaczycie że w tym roku będziemy się cieszyć naszymi maleństwami :tak::-)

Ena ładny suwaczek, tylko @ zaczynamy liczyć nie od początku plamienia tylko jak się zaczyna krwawienie :tak: Jeśli u Ciebie wczoraj @ od razu pokazała się w swojej czerwonej okazałości, to dobrze masz zaznaczony suwaczek :tak::happy2:
 
reklama
Ja chyba jednak rezygnuje z wiesiołka i postaram się tylko siłami natury...będę męża gwałcić codziennie a może nawet dwa raz dziennie;) i zobaczymy co z tego wyjdzie:)
 
Do góry