reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Dziewczyny chyba juz czas na staraczki 2008 bo 2007 nieaktualne:-)
Dzis w aptece kupiłam sobie tran z olejem wiesiołkowym-brałyscie to kiedyś nie wiem czy tak jak z samym wiesiolkiem trzeba go przestac brać w odpowiednim momencie???
 
reklama
Witam witam !!
Dawno mie nie było ale sie kreci i widze ze skutecznie i szczesliwie dla wielu, juz tylko pare dni i zobaczymy czy i mnie sie powiodło, mam nadzieje , ze tak ale okaże sie juz 10/01/2008 był by to swietny prezen ta urodzinki trzy dni pózniej trzymajcie kciuki.
I zycze wszytkim dtych upragnionych dwóch kresek na tescie ciążowym:-):-):-):-)
 
Witam w Nowym Roku
Udało nam się spełnić marzenie i fasolinka jest

śle wszystkim staraczką moc noworocznych fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
u nas starania pełną parą od czerwca + luteina i w wigilie taki prezencik dwie kreseczki - szok
powodzenia życze , wytrwałości i niekończoncej się nadzieji
Wielkie gratulacje !!!
 
akua a jak brałas tę luteinę, na lepszą II fazę cyklu? Czyli przez 10 dni i tyle czasu cały czas sie starałaś o fasolke?
 
aqua1-23 łapie fluidki :-):-)
gusia 80 trzymam mocniutko kciuki !! widze ze masz urodzinki prawie w tym samym czasie co ja (moje 14.01) wiec prezencik by sie przydał !!
ja testuje za 5 dni !! pierwszy raz testuje wiec trzymajcie mocno !!
chociaz juz czuje objawy @ nooo ale trzeba wierzyc trzeba !!
zycze powodzenia :-)
 
akua bo ja chyba mam ten sam problem niedomoga lutealna czyli słabe żóte ciałko ibiore tylko że duphaston, z pierwszym dzieckiem tez tak miałaś? Teraz jest oki , nie plamisz?A teraz bierzesz ile razy dzienni?
wiesz co topytuje bo boje się tego problemu:wściekła/y:
 
ena - z pierwszym dzieckiem wogóle nie miałam problemu - może dlatego, że jakoś specjalnie nie staraliśmy się o nie tak poprostu do nas przyszło :-) nie plamiłam - ciąża bezproblemowa, bez dolegliwośći, bez leków

a później po porodzie zaczeły mi fiksować bardzo hormony i wszystko się cały czas zatrzymywało -tak więc wziełam po którymś razie z kolei na wywołanie lutenyl ( chyba tak się to nazywało) no i luteine żeby jakoś to podregulować no i postarać się o drugą dzidzie - bałam się, że później będą większe problemy i nie uda mi się zaciążyć bo wiadomo jak to jest z hormonami i z wiekiem :-(

teraz nie plamie i luteiny też nie biore bo do lekarze ide dopireo w przyszłym tygodniu - mam nadzieje, że jest dobrze bo czuje się super
 
reklama
Witam Dziewczyny,u mnie w tym cyklu obylo sie bez testowania,pani @ przyszla o dzien wczesniej,smutno mi bardzooooooooo:-(
Ale probuje nie tracic nadzieji,chce w tym cyklu sprobowac z wiesiolkiem ,albo z gujazylem na poprawe sluzu plodnego,ktorego praktycznie nie zauwazam.Prosze napiszcie mi czy mam zazywac te wspomagacze jednoczesnie ,bo nie wiem ?
I jeszcze jedno na co pomaga Castagnus? z gory Wam serdecznie dziekuje:-)
 
Do góry