reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Aqua1-23 GRATULACJE ZYCZE CI SPOKOJNYCH 9 MIESIECY I SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIA.TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO I DBAJ O SIEBIE I FASOLKE:-):-):-)
wyslij jeszcze pare fluidkow dla nas,jakbys mogla;-);-);-)
 
reklama
Monik mam nadzieję że będziemy sie cieszyć. Tak bardzo sobie tego życze i wam, oby nasze marzenia sie spełniły. Dobrze że jest nas więcej, to zawsze raźniej.:-)
 
Ale wiecie co ten suwaczek to ja źle zrobiłam bo dałam jako wklej obrazek i teraz nie mogę tego wkleić.
 
Kto zna skuteczną metodę na zafasolkowanie?? Przytulacie się codziennie, czy jak przyjdzie ochota...tak mi sie fajnie siedzi w domku - mam jeszcze poświąteczny urlopik, że chętnie bym jeszcze te 9 miesięcy przesiedziała heh
 
Kaka ja tez bym sie chciala dowiedziec jaki to jest ten najlepszy sposob na zafasolkowanie,lecz wydaje mi sie ,ze i tak wszystko jest w rekach Boga i to On decyduje kiedy mamy miec fasolke pod serduszkiem,wiec zdaje sie na Jego wole.
Mam nadzieje ,ze Pan Bog sie z nami tylko droczy ,i juz niedlugo mile nas zaskoczy
(ale mi sie zrymowalo).
Trzyma kciuki za nas wszystkie ,ja jeszcze mam 2 dni do @ ,ale wydaje mi sie ,ze obejdzie sie bez testu,bo mam wszystkie mozliwe objawy na jej wizyte:-(


lecz malutkie swiatelko nadziei mam zawsze:tak:
 
Kaka82 hmmmm coś mężulek się niestara miało być przy I-szym strzale;-) (żarcik). Kochaniutka nie ma recepty na szybka fasoleczkę, wiem ze łatwo mówić, ale najważniejsze jest wyluzowanie bo blokada psychiczna jest najgorsza.I to rada dla wszystkich mamuś starających się:tak:;-) KOCHAJTA SIĘ ILE WLEZIE IM PRZYJEMNIEJ TYM LEPIEJ a wariaty(czyt plemniczki) znajda drogę:-D

ps.Kaka Sama wiesz jak to u mnie było:zawstydzona/y:;-)
 
Witam w Nowym Roku
Udało nam się spełnić marzenie i fasolinka jest

śle wszystkim staraczką moc noworocznych fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
u nas starania pełną parą od czerwca + luteina i w wigilie taki prezencik dwie kreseczki - szok
powodzenia życze , wytrwałości i niekończoncej się nadzieji
moje gratulacje aqua:-):-):-) cieszę się razem z tobą mam pytanie jak długo byłaś na luteinie
 
Czarna 79...mężulek mówi , że za bardzo bramki broniłam i temu szczelić nie mógł:) następnym razem wpuszczę wszystkie gole hehehe
 
reklama
mam pytanie jak długo byłaś na luteinie
na luteinie byłam od czerwca 07

Dziękuje wszystkim za gratulacje i śle dla staraczek miliardy fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~bo wiem jak ciężko się czeka
 
Do góry