reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Poziomka1 głowa do góry!!! Jak gdzieś tu na forum przeczytałam najważniejszy luz i "nie zaglądanie co miesiąc w majtki..." My też się staramy no już od dwóch miesięcy ... ale głowa do góry i luzik!!!:-)

Pozdrwaiam i trzymam kciuki!!! Wsaw suwaczka, żeby było wiadomo kiedy trzymam kciuki najbardziej hehe!!!
 
Ja sobie obiecałam, że w tym miesiącu test będę robić dopiero jak mi się @ spóźni - bo zbyt wczesne nadzieje wpędzą mnie w depresję!!!:laugh2:
 
Jaguś zmień lepiej datę testowanka - bo się możesz nie doczekać nawet w roku przestępnym dnia Ci braknie - a też chcę za Ciebie trzymać kciuki!!:laugh2:

Pozdrwiam!!!
 
Dosia82 heh ten pomysł z tą tygodniową abstynencją... nie obiło mi sie to o uszy nigdy, ale kto wie... może warto spróbować?? Ja jednak narazie nie musze bo dopiero zaczynamy starania, a pozatym ciężko by było... oj ciężko.... ;-) :-D :laugh2:

Jaguś33 Witaj :) ja również trzymam kciuki za nas wszystkie
 
Ale cel uświęca środki!!! Tak mi się przypomniało, że ciotka od mojego Rafała też mi kiedyś o tej abstynencji wspominała!!!
Ale ja przy trzeciej próbie mogę już zacząć z mężusiem eksperymentować hehe
Zresztą chyba sama nie wiem co gadam...:szok:
 
Nio tak, trzecia próba to już inna sprawa... Ja pewnie też bym zaczeła experymentować bo jestem niecierpliwiec i szczerze mówiąc troche za bardzo sie napalam bo już myślałam że jestem w ciąży, a tu ta wstrętna @ mnie dopadła!! Trzeba dzialać dalej tylko teraz intensywniej hahahah;-) :-D :-D
 
Ja już od dwóch miesięcy wpatruje się w każde "dziwne" objawy po owulacji - a potem ROZCZAROWANIE - więc w tym miesiącu najważniejszy jest luz - po prostu bezstresowo!!!
Pozdrawiam i też trzymam kciuki!!!:laugh2:
 
reklama
Do góry