reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

jeżeli byłaby chętna na używany fotelik MAXI COSI CITY, to ja melduję, że taki posiadam na sprzedaż. niestety do mojego zestawu nie pasuje Maxi Cosi i muszę kupić inny,a bardzo mi zależało żeby go sobie zostawić, bo byłam bardzo zadowolona. Zanim dam ogłoszenie, to daję wam pierwszeństwo:-)
 
reklama
Kobietki!!! wczoraj teściowa przyjechała po jakimś szkoleniu (mieli o zmianach w podatkach vat w przyszłym roku) - i zameldowała nam, że po nowym roku vat na wszystkie dziecięce artykuły wzrośnie z 7% do 23% !!!!!!!!!!!!!:szok: :wściekła/y:
Ja to nawet cały czas myślałam, że on teraz jest 22%:zawstydzona/y: a ona mówi, że nie i, że UE się przyczepiła, że tak niskiego to nigdzie nie ma i trzeba nam go zmienić ....... już ustawa gotowa - wyobrażacie sobie ceny? A ja się martwiłam wzrostem o 1% :-D
 
koncia mi teściowa mówiła, że na wszystko, no ale może ja źle zrozumiałam, na pewno na ubranka, chyba też na wszystkie akcesoria od smoczków zaczynając, na wózkach i fotelikach kończąc, nie wiem co z jedzeniem, bo przecież, na jedzonko niższy Vat też mamy;-)
 
a ja sie skapnelam, ze mam kupony na pampki- kup jedna paczke, druga masz gratis i sa wazne tylko do jutra. Szkoda mi nie kupic szczerze mowiac...przynajmniej bede miala spokoj, prawda?


Ehhhh, ja nie wyobrazam sobie,zeby w Polsce byly jeszcze drozsze rzeczy dla dzieci i tak wydaja mi sie duzo drozsze nic w uk.
 
O tym vacie juz dawno było wiadomo,ma byc poprostu wyrownany czyli wszystkie artykuły dzieciece beda miec 23% bo do tej pory czesc rzeczy miała 7% a czesc 22%,takze to nie jest tak ze wszystko wzrosnie az o 16%.
 
Ciekawe jak sie zachowają sprzedawcy.. czy ceny zmienią się od razu.
W dużych sieciówkach ubranka mają juz od dawna na magazynach, więc nie będą ich sprowadziać czy kupować. A przeciez za chwilę powinny zacząć się sezonowe wyprzedaże...
Może trzeba nakupować ciuszki na zapas na cały rok ;)
 
Ciekawe jak sie zachowają sprzedawcy.. czy ceny zmienią się od razu.
W dużych sieciówkach ubranka mają juz od dawna na magazynach, więc nie będą ich sprowadziać czy kupować. A przeciez za chwilę powinny zacząć się sezonowe wyprzedaże...
Może trzeba nakupować ciuszki na zapas na cały rok ;)

właśnie tak pomału robię. co mi się trafi większego, fajnego biorę bez zbędnego rozmyślania:tak:
 
reklama
Ola ja o Vacie nie wiedziałam, dlatego napisałam od razu, nie wiedziałam, że tu takie wszystkie doinformowane jesteście :-).
A jak sobie sprawdziłam rachunki to na razie wszystko do wyprawki co kupiliśmy, było na 7%, i chwała mojemu upartemu eM, że tak mnie ciągał po sklepach za łóżeczkiem i wózkiem, mamy z głowy najdroższe zakupy.
Ale swoją drogą myślę, że może nie będą, aż tak bardzo z cenami szaleć, bo kto by to wszystko kupił, nikogo by nie było stać na nic ..... przecież te ceny i tak powalają z nóg :szok:
a, że w UK taniej to wiadomo. Właśnie wczoraj przyjaciółka wróciła na święta, to się nam wyprawka powiększy :-)
Scarletka ja dokładnie tak samo jak tylko na wyprzedażach trafię na coś fajnego w większym rozmiarze, to biorę bez zastanowienia (mam 7 miesięcznego chrześniaka to mniej więcej biorę miarę z niego :-)).
 
Do góry