reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

reklama
i podobno lubi zapiszczeć bez powodu wywołując u rodziców palpitację serca i atak histerii - a tak na poważnie polecany tym, w których rodzinach zdarzyły się śmierci łóżeczkowe niemowląt.

co do wyprawki szpitalnej - Natalka wraca w zimowym kombinezonie, bamboszkach, czapce ciepłej, body z krótkim rękawkiem, pajacyku, niedrapkach i skarpeteczkach, bierzemy też cieniutką czapeczkę i kaftanik na wszelki wypadek.

p.s. no i kocyk do fotelika..

A ja tez poczytalam o monitorach i zamierzam kupić..na Allegro widziałam angelcare z 2 czyujnikami ruchu za 440. Mam znajomych co maja i wcale nie ma fałszywych alarmów..podczas całego użytkowania zdarza sie może 2. Ja mam ogólnie schize jeśli chodzi o oddychanie..często po imprezie sprawdzam czy mój partner oddycha. Po kilku piwkach ma taki mocny sen..poza tym chce mieć nianie, wiec 'dopłata do monitora' jest niewielka
Z tego co wiem bosa kupiła podobny..ale pewnie jeszcze nieuzywa..bo nie ma lozeczka
Przy wczesniaku napewno bym sie niezastanawiala
 
papcia- u nas takich bucików dla chłopców i dziewczynek multum:tak::tak: miał byś w czym wybierac:-D:-D

Ewe- sliczne ubraneczka bedzie niezła księżniczka z waszej córci
 
A ja tez poczytalam o monitorach i zamierzam kupić..na Allegro widziałam angelcare z 2 czyujnikami ruchu za 440. Mam znajomych co maja i wcale nie ma fałszywych alarmów..podczas całego użytkowania zdarza sie może 2. Ja mam ogólnie schize jeśli chodzi o oddychanie..często po imprezie sprawdzam czy mój partner oddycha. Po kilku piwkach ma taki mocny sen..poza tym chce mieć nianie, wiec 'dopłata do monitora' jest niewielka
Z tego co wiem bosa kupiła podobny..ale pewnie jeszcze nieuzywa..bo nie ma lozeczka
Przy wczesniaku napewno bym sie niezastanawiala

Bosa ma i faktycznie jeszcze nie używa. I tak się zastanawiam, czy w kołysce, która ma dość cienką wkładkę materacową, da się monitora używać. Bo ja bym bardzo chciała. Zdecydowanie by mnie to uspokoiło, bo tak mała musi spać tuż koło mnie, tak żebym widziała buźkę, a przy każdym moim przebudzeniu sprawdzam czy oddycha. Fiśnięta młoda mama i tyle, ale jeżeli gadżet w postaci monitora ma mnie nieco uspokoić - to chociażby dla efektu placebo warto.

A czy chwaliłam się, że wylicytowałam podgrzewacz do chusteczek :-):-D:-)? Za 50 zł!
 
Ewe piękne prezenty:-) ale będziesz stroić swoja księżniczkę... jakiś czas temu byłam też w h&m i niestety takich fajnych promocji nie było:no:

Bosa ciekawa jestem jak się będzie sprawdzał ten podgrzewacz do chusteczek - nie miałam pojecia że w ogóle coś takiego istnieje...ja na początek będe używala tylko ciepłej wody i wacików
 
A to precent od cioci niania dla Kacperka...:-D:-D tylko, ja uwazam, ze mi sie to przyda...chocby przy znoszeniu wozka z 3 pietra przy kazdym spacerze...:baffled::baffled: i u tesciow... bo w domku mieszkaja....no i zawsze bede mogla siedziec gdzie chce...a nie przy pokoju...:-):-)

product_1269268081_1099061603_Niania Fisher Price M7933 ZD.jpg
 
o a ja sie pochwale moimi dzisiejszymi zakupami... co prawda juz jedemu bobaskowi sluzyly ale wg mnie sa w bardzo dobrym stanie i nie drogo bo za wszystko zaplacilam cale 25 funciakow:
nearlynew_4d62cad902b18.JPGnearlynew_4d62ccfa4d59d.JPG i jeszcze kupilam lampke kubusiowa z projektorem ale nie umiem wkleic:-( no chociaz tyle sobie poogladajcie;-)
 
dokladnie... powiem ci ze tez mnie do tego przekonala ta kumpela co to do niej ostatnio jechalismy jej pokoj dla chlopakow bo ma ich 2 to wogole jedna wielka pluszowa zabawka i wiekszosc z rzeczy tez ma takie od kogos i tez mi duzo dala wiec tak sobie mysle ze po co przeplacac skoro sie jakas okazja nadarzy to trzeba skorzystac...nie zawsze uzywane to jest gorsze co nie?
 
reklama
Ja teraz notorycznie chodze na ten sunday market (pchli targ) rzeczy dla malych dzieci+zabawki sa za grosze, ja juz pisalam za jakie smieszne pieniadze kupilam lezaczek, karuzele itd... Jest wybor i te rzeczy sa w swietnym stanie... o ciuszkach nie wspomne... ja ostatnio kupowalam buciki dla malej za 0.20 to sobie wyobraz... maluch w tym nie chodzi tylko siedzi w wozku wiec nie widac ze noszone ani troche
 
Do góry