reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

Dzieki dziewczyny:) Mozna zwariować w tym natłoku informacji i reklam wmawiających co jest konieczne i co musisz miec;-) Ja tez mam mieszane uczucia co tego urzadzenia... jedyne co wydaje mi sie, ze moze byc pomocny w nocy, gdy wiadomo nie kontrolujemy do konca wszystkiego... ale sama nie wiem czy jest faktycznie niezbędnym wyposażeniem...
Dzieki równiez za porady ubraniowe - poki co nie mam kombinezonu wiec bede musiala sie za nim rozglądnac, na szczescie jeszcze mam czas;)
Poki co nie zapowiada sie, zeby zima szybko odpusciła, a lepiej być przygotowanym:-)
 
reklama
mnie zadne takie urzadzenia nie przekonują:no::no: i nie kupuje takowych wole miec dziecko sama na oku bo to tylko sprzet i zawieść zawsze moze..............


Buziaczek- eeeeeeeee to ty mnie jeszcze przegonisz bo mój w czwartek był w tej samej pozycji co wczesniej czyli3/5:-:)shocked2:
 
pinus bejbe przepraszam - przyjedz do mnie do chesham na ciacho i herbate z lisci malin to ci pociagne za soba do birth centre do basenu to ze strachu urodzimy razem:-);-)
 
zgodnie z obeitnica skarby ktore dostalismy dla Emilki od kuzynów z Francji dodatkowo wrzucilam wam komplecik I love dad i sukienkie rozowa z bolerkiem ciemny roz z h&m i fioletowa bluzeczka reserved za 9.99 sa jeszcze promocje na dziale dzieciecym to juz moje zakupy :tak: te body sa z wieża eiffla i buciki tez z wieza :-D
 

Załączniki

  • P1030829.jpg
    P1030829.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 89
  • P1030823.jpg
    P1030823.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 78
  • P1030822.jpg
    P1030822.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 90
  • P1030825.jpg
    P1030825.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 91
  • P1030820.jpg
    P1030820.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 77
  • P1030821.jpg
    P1030821.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 96
  • P1030818.jpg
    P1030818.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 68
  • P1030819.jpg
    P1030819.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 67
  • P1030816.jpg
    P1030816.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 75
Ostatnia edycja:
Sliczne rzeczy Ewe, ja w ogole uwielbiam te malutkie buciki dla dziewczynek:) Sa slodkie:) I w ogole musze pomyslec, zeby kupic taki zestaw I love Dad...niech sie Emek cieszy:)
 
Ewe- te czarne buciczki z groszkowa kokardka:szok::szok::szok: ja takie pamietam z dziecinstwa:szok::szok: ale mnie zauroczyly:-):-) a ciuszki bomba....nic tylko recepte na dziewczynke skombinowac:-):-)
 
Ewe, ubranka urocze, ja uwielbiam dzieci w takich dorosłych ubrankach a nie w śpiochach. Na pewno Twoja córcia będzie pięknie w nich wyglądać.
 
reklama
Ewe jakie slicznosci.ja tez sie zakochalam w sukieneczkach..chyba sama zacznę nosić częściej..skoro cięcia będzie..
 
Do góry