reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

ja nie mam takiego czegos w okolicy niestety...albo nie umiem szukac... w kazdym razie teraz na 5go marca mamy w naszym collegu w miescie obok wyprzedaze wlasnie dla maluszkow bo mi polozna ulatke dala ale dodala dowcipna :-)ze mi sie juz tam nie bedzie chcialo isc bo juz do tego czasu urodze 2 razy i nie bede miala czasu na zakupy:-)... a sie jej humor trzyma:szok::-)
 
reklama
buziak- chyba faktycznie ona "cos tam" zobaczyla- ze tak ci wrozy i wrozy- ze dlugo zapakowana niepochodzisz :)

Boosa- co to takiego ten podgrzewacz do chusteczek:nerd:
 
A to precent od cioci niania dla Kacperka...:-D:-D tylko, ja uwazam, ze mi sie to przyda...chocby przy znoszeniu wozka z 3 pietra przy kazdym spacerze...:baffled::baffled: i u tesciow... bo w domku mieszkaja....no i zawsze bede mogla siedziec gdzie chce...a nie przy pokoju...:-):-)

Zobacz załącznik 332058

Nikusia, jezeli to jest Fisher price sounds'n'lights to ja zamierzam taki wlasnie tez kupic, bo ma najlepsze recenzje tutaj :) Jest jeszcze jeden, bardzo podobny...
 
Ewe piekne ciuszki,takie dorosłe:tak:
Buziak fajne te rzeczy,jak nowe;-)
To i ja sie pochwale zdobyczami ostatnimi;-)
Tych 5 rozowych pajacy na ostatnim zdjeciu to uzywane z alegro za całe 18zł z przesyłka,wygladaja jak nowe:tak:,sukienusia za 15zł z reserved,bodziaki za 4zł i pajace za 8zł z reala;-) a spiochy ze smyka za 15zł

201103011748.jpg201103011749.jpg201103011750.jpg201103011746.jpg201103011747.jpg201103011744.jpg
 
reklama
Do góry