reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

reklama
czy ktos posiada cos takiego albo wasi znajomi?
FisherPriceSwing1.jpg
 
No wlasnie, moja nie chce mi na razie powiedziec ;-)

Jako plusy, to chyba jest wygodna do wyjmowania dziecka, bo jest wyzsza niz lezaczki, kilka pozycji do lezenia, no i do 11kg bodajze.
ciekawe ile dziecko moze w czyms takim przebywac. W foteliku do 2h.
Bo tak sobie mysle, ze jak bede w kuchni bede to musze miec malego na oku, bo msle,ze w kolysce dlugo mu sie nie bedzie podobalo, do spania dobra bedzie jedynie.

a propos materacykow w moses basketach/wozkach wydaja mi sie wystarczajace :-)

edit:
Harsh, a jaka typowa? Pamietam, ze pisalas o tej mniejszej fisher price'a i bylas chyba zadowolona.
a Ty kupujesz jakis lezaczek?
 
nie mam, ma ja teraz siostra T. (no chyba,ze wydali komus, nie wiem)

A teraz cos bedziemy kupowac, no ale nie spiesze sie z tym bardzo, poczekam bo moze dostaniemy?? a jak nie to wtedy kupimy.
 
reklama
No wlasnie, moja nie chce mi na razie powiedziec ;-)

Jako plusy, to chyba jest wygodna do wyjmowania dziecka, bo jest wyzsza niz lezaczki, kilka pozycji do lezenia, no i do 11kg bodajze.
ciekawe ile dziecko moze w czyms takim przebywac. W foteliku do 2h.
Bo tak sobie mysle, ze jak bede w kuchni bede to musze miec malego na oku, bo msle,ze w kolysce dlugo mu sie nie bedzie podobalo, do spania dobra bedzie jedynie.

a propos materacykow w moses basketach/wozkach wydaja mi sie wystarczajace :-)

edit:
Harsh, a jaka typowa? Pamietam, ze pisalas o tej mniejszej fisher price'a i bylas chyba zadowolona.
a Ty kupujesz jakis lezaczek?


Juz Ci pokazuje jakie mialam :)
Pierwsza jaka mialam, to byla uzywana fisher price i w ogole uzywalam jej cale 2 dni, po czym zrabal sie silniczek. W sumie to sie nie przyznaje nawet, ze ja kupilam, ale po tym zakupie stwierdzilam, ze jesli chodzi o tego typu rzeczy bede raczej stawiac na nowe.

Byla fajna, ale nie fantastyczna. Tak naprawde zajmowala bardzo duzo miejsca, chociaz duzym plusem byla mozliwosc polozenia malucha w niej...
Zobacz załącznik 329280

Z kolei druga mialam wlasnie fisher price rainforest.
Zobacz załącznik 329281

Olo ja lubil, zabawki beznadziejne- to znaczy...szybko mu sie znudzily, a ta palemke bardzo ciezko bylo sciagnac. Pod wzgledem wygody super i naprawde nie zajmowala wiele miejsca.
 
Do góry