reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

reklama
Milutek - ostatnio widziałam wywiad z Pauliną Holtz (Agnieszka z Klanu:-) ), która napisała książkę dotyczącą zmagań z dziećmi:-) Przy pisaniu książki bardzo pomagała jej znajoma położna, która przez rok wykarmiła piersią TROJACZKI! :-) może warto dowiedzieć się o jej nazwisko ... może ma jakieś ciekawe publikacje na ten temat które by tobie pomogły:-)
 
o to ciekawe:) poszperam w necie i może coś znajdę. Z drugiej strony wszystko sie okaże w praktyce...i czasem tu żadne rady nie pomogą ani artykuły- wszystko będzie spontan:):) he he
 
o to ciekawe:) poszperam w necie i może coś znajdę. Z drugiej strony wszystko sie okaże w praktyce...i czasem tu żadne rady nie pomogą ani artykuły- wszystko będzie spontan:):) he he

po doświadczeniach moich koleżanek się nie zgodzę:-) ... gdy masz dostęp do dobrej babeczki od laktacji...to w razie problemów/wątpliwości przy karmieniu taka kobieta potrafi zaradzić i zdziałać cuda:-) oczywiście teraz to możemy sobie teoretyzować i udzielać mnóstwo rad... najważniejsze to mieć kogoś takiego pod telefonem(z możliwością przyjazdu do domku) już po porodzie gdy nasze problemy będą indywidualne i jak najbardziej realne...
 
to ja ci powiem ze mam tu w okolicy dobra położna która ma kursy dot.dobrego karmienia i laktacji a ze jest to środowiskowa to 5 razy min.musi u mnie być i mieszka raptem w razie czego 1km ode mnie:)
 
ja to mam takie obawy, że po porodzie to w tych niewielu wolnych chwilach nie będę miała ani ochoty ani siły na czytanie jakichkolwiek książek więc zdam się na neta ;-)

co do baldachimów/moskitier - też postawiliśmy na siateczkę do okna w pokoju dziecięcym, kosztuje nie całe 100 zł, mamy w naszym pokoju i świetnie się sprawdza, szczególnie w okresie komarowym!
 
Katjusza- ja siateczkę miałam jak mieszkałam w jednym pokoju i to faktycznie się sprawdza ale w całym domu to ni hiu hu nie da rady tyle tego zawiesić. Ja zakupie sobie taka moskitierę jak są w Ikea:) Ja dla nas na komary to miala ten Raid do kontaktu i co sezon go kupujemy jest rewelacja- tylko przy dzieciach to nie bardzo można stosować!
 
Ja czytam i czytam posty o wyprawkach itd. i sklejałam wyprawke chyba przez miesiąc hehe aż w końcu zamówiłammm u r_77 jak dotrze to napisze opinie ;);-):tak:
 
reklama
Ona- ja tez czekam na przesyłkę od Pana rrrrrrrrrrr:):) i myślałam ze dzisiaj będzie- dzwoniłam nawet na pocztę i narazie nie ma!
 
Do góry