reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

to ja też się pochwalę częścią moich łowów ... buciki, skarpetki i pajace to szaleństwo teściowej jak była w liverpoorze jak jeszcze płci nie znaliśmy:-)

IMG_1827.jpgIMG_1828.jpgIMG_1832.jpgIMG_1831.jpgIMG_1824.jpgIMG_1829.jpgIMG_1826.jpgIMG_1833.jpgIMG_1830.jpgIMG_1825.jpg
 
reklama
Dziweczyny a co sądzicie o takich śpiworkach?
spiworek-0-6-miesiecy-tradition.jpg
e805aeb190884fa765eba18c9219df4e.jpg
Nie chodzi mi o te konkretne modele tylko ogónie o takie rozwiązanie.

Jakoś nie wyobrażam sobie malucha który już się przekręca na brzuszek w czymś takim, ale rozmiary są różne więc wygląda na to że może się to sprawdzić nawet dla kilkulatków

Jeśli dobrze rozumiem, trzeba dzieciaczka ubrać w jakieś spioszki i rączki ma zawsze "na zewnąrz", ale przynajmniej nóżki zawsze przykryte.

Co o tym sądzicie..? Będziecie kupowały?
 
Kangu, ja wlasnie taki spiworek bede kupowala do spania :) na razie nie bede kupowala kolderki. Dzis nawet ogladalam, zle byly tylko te grubsze 2,5tog (takie oznaczenie grubosci w UK).
 
ja będę kupowała... jak dziecko wyrośnie z rożka/otulaczka to zafunduję mu taki śpiworek...bo chodzi o to żeby nie rozkopywało kołderki w nocy i zawsze będzie przykryte ... jeśli chodzi o rodzaj śpiworka to będę chciała taki z odpinanym dołem żeby pieluchę bezproblemowo w nocy przebrać:-) taki przynajmniej mam plan:-) sama lubię spać z rękoma przykrytymi dlatego mam pewne obawy ale dziecku to chyba nie zrobi różnicy? okaże się w praniu:-)
 
kangu moja córa z rożka "przesiadła" się właśnie na taki śpiworek w nocy. Kupiłam kilka rozmiarów większy, żeby był luźny i sporo miejsca. Miała cieplutko nawet jak kocyk spadł. Służył nam gdzieś do 7 miesiąca! bardzo chwalę.
 
reklama
Do góry