reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

reklama
Mi połozna kazała smarowac wazelina ( oczywiscie przed kazdym karmieniem brodawke umyc trzeba było) ale powiem wam ze 2 dni i miałam brodawki wygojone:tak::tak:
 
Spokojnie, jeszcze nie rodzę i nie tak łatwo mnie zdenerwować. Każdy ma prawo karmić swoje dzieci jak chce. Oraz każdy ma prawo do własnego zdania. A artykuł troszke mnie rozbawił swoimi extra słoiczkami. A jeśli kogoś uraziłam swoimi komentarzami to przepraszam.:sorry::-)
 
A ja mialam jakis krem 'nacycny' ;-) Nawet nie pamietam, nie musialam na szczescie stosowac :-)

Kasia, nie urazilas- ja uwazam, ze to co napisalas jest bardzo ciekawe, tylko, ze forum jak to forum- kazdy ma swoje zdanie i kazdy chce najlepiej dla swojego dziecka :)

Bosa, powiem Ci szczerze, ze nie wiem czy warto takie cos kupowac... To znaczy- mialam cos takiego i posluzylo bardzo krotko. Kupilam uzywane, za jakies 50 funtow- wygladalo super:
Zobacz załącznik 308838
Ale prawde mowiac, to liczylam na oszczednosc miejsca itd...ale sie przejechalam.


EDYCJA:
Wlasnie zobaczylam jedna z najfajniej dla mnie wygladajacych wanienek dla dzieci :)
41nT8tomvbL.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja chciałam na chwilę wrócic do tematu rożków.
Moja połozna powiedziała, żeby kupić rożek, bo faktycznie dziecko potrzebuje opatulenia, a rożek jest do tego wygodny (ma rzep, który trzyma całość w kupie). Tylko zaznaczyła, żeby nie kupować rożków usztywnianych!!! Bo tak jak pisała Harszka, te sa niewygodne i nie mozna swobodnie przytulic malucha. Najprostsze miękkie rożki podobno sa najlepsze. Chociaz jak wspomniała agacina, kocyk też się sprawdza, jeśli ktos nie chce rożków kupować. Ja kupiłam taki miękki w Auchan za niecałe 12 zł, więc nie był to jakis straszny wydatek.
 
z tego co pamiętam to chyba skarletka miała usztywniany rożek dla piotrusia i nie narzekali ... więc pewnie wszystko to kwestia indywidualna:-)

ja dostałam jeden rożek od znajomej...jeszcze jeden dokupię oraz otulaczek i będzie dobrze:-)
 
z tego co pamiętam to chyba skarletka miała usztywniany rożek dla piotrusia i nie narzekali ... więc pewnie wszystko to kwestia indywidualna:-)

ja dostałam jeden rożek od znajomej...jeszcze jeden dokupię oraz otulaczek i będzie dobrze:-)

dokładnie miałam lekko usztywniany rożek i nie był niewygodny. dla mnie wręcz odwrotnie. w pierwsze dni kiedy nie wiedziałam jak brać na ręce taką kruszynę w rożku było nam wygodniej i pewniej. on wcale nie jest jakoś specjalnie usztywniany żeby wyczuć wielką różnicę. wkładkę wyczaiłam dopiero przy pierwszym praniu, wcześniej nie sprawdzałam nawet co jest w środku;-)
 
reklama
Do góry