reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista PAŹDZIERNIKÓWECZEK

reklama
czas od ostatniej @ wskazuje na pazdziernik, ale ja wiem swoje ;)
Dzialam sobie w listopadoweczkach i bardzo czesto do was zagladam :)
Moniqa kiedy zobaczymy zdjecia nowe?
W ogole..jestem bardzo ciekawa kiedy sie moje dziecko urodzi..
Termin lekarski ustalony na 26 pazdziernika..
Ale ja mysle ze to bedzie 2 listopada:)
Trzymajcie sie:)
 
Mihir to moze jednak dopisze Cie tez do październiczowek :) .... a co do zdjec to zalezy jakie ;) .. brzusia to moze dzisiaj zrobie .. wywalilo mi juz co nie co ;) , a dzidzi to 11 kwietnia ( w moje urodziny ;D ) mam wizyte i moze wtedy dostane kolejne zdjecie :)
 
MoniQa, mi lekarz ostatnio powiedzial ze jak na razie to wychodzi termin na 18 pazdziernika, jesli moglabys zmienic....a kolejna wizyte mam na 9 maja wiec wtedy sie bardziej okaze co i jak ;)
 
Paulinko juz zmienilam :)

Zalozylam nowy watek z lista październikowych mam :) ... mam nadzieje ze moze byc ;) :D .. bedzie bardziej przejzyscie :)
 
Witam wszystkie październikowe Mamy. 11 październik to mój termin. Z tego co widzę, jest jeszcze "wolny". Proszę o dopisanie mnie na listę :)
 
Hej dziewczynki..poproszę o jednodniową zmianę terminu..na 22 pażdziernik (dzidzi rośnie jak na drożdżach)
 
Jagaa witam i Gratuluje :) ... juz Cie dodalam do listy :)

Kasiu u mnie podobnie co wizyta to dzidzia wieksza i data blizej poczatku października ;D , niby mam na 20.10 .. ale narazie trzymam sie daty wg @ ;) ... zobaczymy po kolejnym USG :)

 
oj,ja na pewno nie mogę się kierować ostatnią @, bo wychodziłby mi termin na..koniec września, hihi...(długie cykle, nieregularne) No ale prawda jest taka że to dzidziuś decyduje a nie żadne USG,czy @ kiedy chce przyjsc na świat , no ale trzeba sie czegoś trzymać
 
reklama
Ja po wczorajszym USG musialabym sie przenieść do wrzesniówek, chociaż pewnie nie jedna z nas zostanie mamą wrzesniową a będą i takie które urodzą swoje bobaski w listopadzie. Tak jak mówicie - wszystko w rękach naszych bąbelków. Takie maleństwa, a o tak ważnej rzeczy zadecydują.
 
Do góry