reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista PAŹDZIERNIKÓWECZEK

reklama
Też coś czuję, że będę jutro beczeć jak bóbr.Tak naprawdę to chyba dopiero jutro dojdzie do mnie ze MALEŃSTWO tam jest ;)
 
Dziewczyny !!!
Dziś widziałam po raz pierwszy mojego DZIDZIUSIA :) Mówie Wam jakie słodkie Maleństwo. Pani doktor mówi, ze zdrowe ma piękne małe serduszko, dwie pary ślicznych rączek i nóżek. A takie nieśmiały, że się schował i Pani doktor długo masowała po brzuchu zanim sie ukazało. Najważniejsze, że ZDROWE ! Ahh jak się cieszę, a Wy mam nadzięje razem ze mną ;) To cudowny dzień :laugh:



 
Ja sie nie odzywałam wiele dni, bo sie bałam przed USG:) ale na szczescie póki co maleństwo ma wszystko co potrzeba:) Zmartwił mnie tylko fakt, ze musze brać antybiotyk na zapalenie szyjki macicy. Ale podobno większym zagrożeniem byłoby nieleczenie infekcji....
 
Dziewczyny co u was i wszych Maluszków ? Bo u nas wspaniale niedługo ślub zaczęłam się bać ale ja Tata będzie taki wpsaniały to wszystko pójdzie dobrze. :)
 
Kubasia a masz jakieś objawy tego zapalenia czy lekarz dopiero to wykrył w czasie badania? Ja cały czas strasznie się martwie czy jakies zapalenie sie nie przypęta... Trudno je w ciąży chyba rozpoznać! Ja cały czas mam bardzo obfitą bezzapachową wydzielinę podobną do tej jak w czasie owulacji tylko więcej a moja gin mówi ze jest wszyyystko w porządku! no a ja sie oczywiście martwię ;)
 
reklama
Do góry