reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista PAŹDZIERNIKÓWECZEK

Monisiu po dzisiejszej wizycie u gina wyszło na moje!!!! ;)To ja miałam rację z datą porodu!!! I bedzie jednak na 22 października, a nie 27!!!!! Jeśli możesz to zmień kochanieńka!!!! :laugh:
 
reklama
Chcialabym sie dopisac do pięknej listy mamus październikowych

JESTEM DZIECKO WSZECHSWIA......I TERMINEK NA 25 PAŹDZIERNIKA 2006

Pozdrawiam wiosennie wszystkie mamule
 
hejka ja juz sie wpisalam Evoska - moje dzieco ma 16 tyg i narazie nazywa sie fasolka;0
 
reklama
Witam, witam wszystkie szczesliwe Przyszle Mamusie:-) Ja dopiero niedawno wpadlam na te strony... szkoda :-( Ale lepiej pozno niz wcale!!! ;-) Czy moge ladnie poprosic o dopisanie mnie do tej wspanialej pazdziernikowej listy? Jesli tak, to BARDZO LADNIE PROSZE :-) Jestem Agarys i nasze Maleństwo mamy ujrzec 17 pazdziernika :-) Pozdrawiam majowo i z gory slicznie dziekuje!!! :-)
 
Do góry