reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista PAŹDZIERNIKÓWECZEK

Ja rowniez sie melduje, date porodu jak na razie mam na 22 Pazdziernika, ale zobaczymy co sie dowiem na USG(28 marca) i na badaniu krwi.

Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
reklama
W środę nasze pierwsze USG jestem ciekawa co z maluszkiem mam nadzieje ze jest zdrowe. Powiedzcie dziewczyny jak wyglada pierwsze USG ?



 
witam wszystkich !!! Choć od dawna czytam na bierząco forum dzisiaj postanowiłam do was dołączyć i ogłosić oficjalnie że, i ja zostanę pierwszy raz mamusia właśnie w październiku a dokładnie 5 października!!! pozdrawiam i obiecuje pojawiać sie tak często jak tylko będę mogła...
 
Gosiaczek napewno jest zdrowe :) .... a pierwsze USG przewaznie jest Dowcipne ;) .. nie ma sie czego bac ;) ... daj znac jak juz bedziesz po USG :)

Cafelatte Witam Cie goraco i juz Cie dopisuje do listy :).. Gratuluje :)
 
Witam wszystkich w pierwszy dzień wiosny !!! Nie wiem jak u was ale we Wrocławiu pogoda gdyby nie temeratura to prawdziwie wiosenna...ach człowiek sie zupełnie inaczej czuje jak wstaje rano a tu takie piekne promyki słońca...życze miłego dnia wszystkim mamusią i dzieciaczka też....p.s. Gosiaczek ja to ostatnio tak ryczalam na usg jak moje dzidzi ssało palucha ze az mi było głupio !!! ::)
 
cafelatte pisze:
hey!!! Można spytać jak najbardziej, chyba po to to forum jest!  Prowadzi mnie doktor Markuszewski. Ty też z Wrocławia?

tak ale narazie w innym dziale- starających się ........ ;) ;)
znam z krynickiej ,ale żadnych opinii nie mam , znam nazwisko..........ja chodzę do mediconceptu ;) ;)
 
reklama
czesc, mozna dolaczyc???
dopiero znalazlam to forum, dzidzia pojawila sie 11 tygodni temu, termin mam na 6 pazdziernika ;)
bede do was czesto wpadac, jesli mozna
pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie :laugh:
 
Do góry