reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista PAŹDZIERNIKÓWECZEK

Witam Agarys! Fajnie że znalazła się jeszcze jedna październikowa mamusia :) Mam nadzieję, że bedzie Ci tu dobrze i zostaniesz z nami :) MoniQa pewnie wkrótce Cię dopisze do listy :)
Napisz coś więcej o sobie :)
 
reklama
Agarys Witam Cie gorąca :) Juz Cie dopisuje do listy :)

Tak w ogole dziewczeta zmobilizowalam mojego meza do stworzenia Nam piekne pazdziernikowej listy .. teraz czekam ... jak tylko sie zmieni to dam Wam znac ;D
 
Dziekuje Wam kobitki za tak szybkie i cieplutkie powitanie :-) Oczywiscie ze bede sie odzywac i to bardzo czesto ;-)

Ines, prosisz, abym cos o sobie napisala... Czy moglabys konkretniej okreslic, jakie informacje Cie interesuja? Jestem otwarta i na pewno o sobie napisze, tylko nie chce Was zanudzac elaboratami na swoj temat ;-) Mysle ze krotko i konkretnie byloby najlepiej :-) A Wy dziewczyny wiecie o sobie cos wiecej niz z tych wszystkich wypowiedzi, ktore juz przeczytalam chyba ze 100 razy? Moze gdzies tu jest miejsce w ktorym mozna sie opisac? Dajcie znac! Pozdrawiam!!!
 
Witam wszystkie mamusie :) Właśnie za namową koleżanki (też ciężaróweczki) zarejestrowałam się :) Nie wiem czy dobrze trafiłam, tzn czy dobrze że wpisuję się na październik, gdyż termin mam na 31 października ;) a kiedy maleństwo zdecyduje się pojawić to wiadomo bywa różnie :) Pozdrawiam
 
Cześć Nadia! No i bardzo dobrze trafiłaś! :) Zostań z nami! A to że dzidziuś może urodzić sie w listopadzie... no cóż żadna z nas nie wie do końca kiedy się jej dzidzia urodzi! ;D Skoro gin wyliczył na październik to jesteś nasza i już! :)
 
Dzięki za miłe powitanie :) Zatem zostaję u Was :) A teraz idę poszperać i poczytać/pozwiedzać forum :)
 
Czesc Nadia. Fajnie, że do nas dołączyłas. Tutaj jest bardzo miło, a poza jak mamy jakieś pytania albo wątpliwości to na BB zawsze znajduje się odpowiedz. Tak więc w razie czego pisz tutaj.
Aha. Gratuluję bąbelka i życzę spokojnych pozostałych 24 tygodni
 
reklama
Do góry