reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lista Marcóweczek :)

reklama
hihihi chyba zapomnieli mi wyłączyć net:-D a więc byłam u gina +13kg:szok: i jest CÓRKA i ma długie nogi:laugh2: długość tak na 34 tc:laugh2: i waży 2 kg i już jest odwrócona główką w dół:tak:

sama radość :-D
jest net
jest córcia
jest długa
i ładnie waży :-)

gratulacje z okazji wszystkiego :tak:;-):-)
 
nono, :szok: modelka, ja też coś tak czuje że Ty raczej mamą lutową niż marcową zostaniesz....;-):laugh2:
dobrze że masz net, posiedzisz z nami dłużej bo w nowym mieszkanku będzie dużo zajęć i nie będziesz miała czasu:no:;-)
 
Ja też mam szanse na zostanie lutową mamusią. W 37 tc jadę na zdjęcie pessarium a jak to już się stanie to mogę urodzić w każdej chwili. Nawet bym chciała:))
 
Witajcie ponownie.
Juz znam płeć mojego malucha, to będzie SYNEK :-) Proszę Cię malaga byś dopisała to do naszej listy. Dzięki :-)
 
Jeżeli chodzi o zostanie lutową mamuśką to ja też chyba mogę się spodziewać! W szpitalach, w których bywam regularnie co miesiąc, bo zawsze coś mi dolega, przy kolejnych USG wychodzi, że mój synuś jest starszy i mam się szykować w połowie lutego no ciekawe może Walentynki?
 
reklama
Cześć Magda
O tym imieniu to ja już w sumie dawno myslałam, prawdę mówiąc jak byłam dzieckiem! Tylko jednego Marcela poznałam jak miałam chyba z 10 lat i od tamtej pory jakoś tak! Nie zastanawiajcie!
 
Do góry