reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mam z Krakowa i okolic

No to rzeczywiście, powiem nawet, że gdyby mój syn urodził się w terminie to byłaby różnica tylko 6-ciu dni :D ale postanowił o miesiąc się pospieszyć hehe jak będzie ładna to pogoda to bardzo chętnie wybralibyśmy się na jakiś zapoznawczy spacerek.
 
reklama
O prosze:) Moj tylko 1 dzień się pośpieszył. Będziemy w takim razie w kontakcie:) Gdzie zwykle chodzisz na spacery? Masz jakieś fajne miejsca blisko siebie?
 
No szczerze mówiąc to nie mam jakiegoś określonego miejsca... Raz chodzimy tu, raz tam. Nie orientuję się czy jest gdzieś w pobliżu jakieś fajne miejsce ( przynajmniej jeszcze go nie odkryłam). Jedyne co wiem to w stronę huty jest park (tam przy akademikach Politechniki).
 
Witam:)
Ja mam na imię Agnieszka, mam 36 lat, Weronikę-16 lat, Tomka- 11 lat i teraz jestem w 22 tc, obecnie mieszkamy na Czyżynach a całe długie lata to Wola Duchacka i Bieżanów. :)
 
Cześć Wam :)

Chciałam się przedstawić, ponieważ jestem tutaj nowa. To mój pierwszy post na forum.
Mam na imię Judyta i jestem mamą prawie 5-miesięcznej Gai.
Mieszkamy na Ruczaju i bardzo chętnie poznamy inne mamy i ich maluszki ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry