reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

C:\Documents and Settings\mężuś\Moje dokumenty\Moje obrazy\20.10.2007



C:\Documents and Settings\mężuś\Moje dokumenty\Moje obrazy\nasze dzieciaczki;)
 
reklama
Witam!
Również dołączam do mam siedzących w domku.
Majusia ma 2 latka i prawie 2 miesiące.
W kwietniu 2008 kończy mi się dwa lata wychowawczego ,ale postanowiłam napisac o trzeci rok do dyra.Mam nadzieję posiedzieć z nia jak najdłużej w domku
 
Cześć dziewczyny, ja również siedzę w domu, już od dosyć dawna od kiedy wróciliśmy z mężem z Włoch (grudzień 2005), mam cudowną córeczkę Nadię (10m-cy) i zapewne jeszcze długo w domu posiedzę. Mam na imię Małgosia :blink:
 
Witam wszystkie mamusie! Wychodzi na to, że dołączam do Waszego grona. Jestem mamą Kubusia urodzonego w lipcu 2005 i Tymoteusza, który za kilka dni skończy całe dwa miesiące. Na imię mam Ania. Po pierwszym urlopie macierzyńskim wróciłam do pracy, ale teraz - o ile finanse pozwolą - chciałabym posiedzieć z moimi maluchami w domu i nacieszyć się nimi. Póki co uczę się spokoju i cierpliwości, tak by te dni upływały przyjemnie a nie w nerwach, a do tej pory różnie bywało, bo mój dwulatek jest na etapie buntu właściwego swojemu wiekowi :-D:-D:-D a i z niemowlaczkiem to wiadomo jak jest. Połączenie wybuchowe:-D:-D:-D
 
Dolaczam do mam siedziacych w domu. Ja juz siedze 2,5 roku z Kacperekiem i stwierdzilam ze juz czas zajac sie czyms innym. Ja do pracy malutki do przedszkola, bo ja juz swoje wysiedzialam a i jemu to dobrze zrobi:-).
 
Ja rowniez z moja dwuletnia coreczka siedze w domu,i jeszcze troche posiedze bo na przedszkole jeszcze za wczesnie,a niestety nawet nie mam jej z kim zostawic,zeby pojsc do pracy;-)
 
A ja mam dwie córki-starsza 4,7 a młodsza 2,7 - starsza chodzi do przedszkola młodsza jeśli ją przyjmą pójdzie od września a jeśli nie będzie za dużo chorować zacznę za rok poważnie szukać pracy:tak:
 
Ja juz sie dawno temu odzywalam na watku "Mam siedzacych w domku" ale dzis postanowilam sie oficjanie zapisac i czesto odzywac.
Mam dwojeczke dzieciakow Maks 4,5 a Maja 20 miesiecy. Siedze w domku od kad Maks sie urodzil i wlasnie w przyszlym roku mam zamair isc do pracy.
Maja jak dobrze pojdzie to bedzie szla we wrzesniu juz do przedszkola. A jak znajde jakas ciekawa prace to zaczne ja wczesnieja Maje napoczatku bedzie pilnowac mama a pozniej cos sie wymysli ;-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry