reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

reklama
chciałabym się dopisać. :-) Mam na imię Asia i siedzę w domku już 3 lata! W tym czasie urodziłam Maciusia -grudzień 2004 i Grzesia -lipiec 2007.
 
Witam!! Chcialabym sie dopisac do listy mamus siedzacych w domu. Jestem mama osmiomiesiecznej Milenki i obecnie poswiecam jej kazda chwile.:-)
 
Mamusia Amelki :-) proszę o dopisanie mnie do listy :tak:
Ukończyłam położnicze studia na Akademii Medycznej, egzaminy końcowe zdawałam już będąc w ciąży, chciałam pozostać na uczelni ale ciąża tak się potoczyła że musiałam leżeć..teraz Córka ma już prawie 9miesięcy i zaczynam myśleć o podjęciu pracy w szpitalu:-) ale w Polskich realiach może być różnie...:wściekła/y:
pozdrawiam wszystkie domowe Mamy
 
czesc
Jestem Kaśka, mam 6 letniego zerówkowicza i 7 miesiecznego eksploratora podłóg :) siedzę sobie na wyhcowawczym i nie nadążam z niczym od kiedy mały raczkuje i staje :)
 
;-)Hej!Na liście mnie nie ma,a właściwie Nas,tzn.mnie i mojej 10-miesięcznej córeczki,ale mam cichą nadzieję,że nas przyjmiecie.Mam na imię Justyna i jestem mamą Zuzi.Mieszkamy sobie w Bydgoszczy i podzielamy los ww.matek i dzieciaczków,bo siedzimy w domku od prawie roku(ale to zleciało).To na razie tyle,odezwiemy sie później i wkleimy zdjęcie mojej Pociechy.Pozrawiamy Wszystkie Mamy i Dzieciaczki.Buźka pa pa
 
to i ja się tu wpiszę, siedzę w domciu już prawie 3 lata, jestem mamą prwaie 3 etniej Oleńki. Jestem na wychowawczym, a wcześniej pracowałam w Warszawie.Pozdrowienia i buziaki :-)
 
no to i ja sie dopiszę do mam "siedzących" w domku...... tylko jakoś to siedzących mi nie pasuje............ w domku jestem już od roku... bardzo fajnie ... nie narzekam.... ale powrót do pracy równie mocno mnie cieszy (25 luty 2008)...
mam 8letnią córcię natalię i półrocznego synka mateuszka...
pozdrawiam wszystkie "siedzące":-D
 
reklama
również do was dołanczam;-)mam corcie Ritke 1,5 roku i synka Emanuela 2 miesiące. mam zamiar pozostać z nimi w domku jak najdłużej:-) jak na dzień dzisieszy nie wyobrażam sobie pracy po za domem...:no:
 

Podobne tematy

Do góry