reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA MAJÓWECZEK

reklama
Witamy z Oliwcią nowe mamy i ich pociechy :-)

Michaśka widzę, że w tym samym dniu urodziłyśmy nasze Skarby :tak::-):-) 19.05.07r. - piękna data :tak:
 
Michaśka widzę, że w tym samym dniu urodziłyśmy nasze Skarby :tak::-):-) 19.05.07r. - piękna data :tak:
Taaaa... Zresztą maj obfitował w piękne daty (chciałam wcelować w 13, 18, 19, 26...) No i udało się:-) To również data urodzin wybranej dla niego mamy chrzestnej ( ojciec chrzestny urodził się 18-go maja:tak:)
 
Taaaa... Zresztą maj obfitował w piękne daty (chciałam wcelować w 13, 18, 19, 26...) No i udało się:-) To również data urodzin wybranej dla niego mamy chrzestnej ( ojciec chrzestny urodził się 18-go maja:tak:)
Witaj Michasiu, Aniachosz i Kamizela i wszystkie nowe mamy i ich dzieciaczki. Michasiu czemu celowałaś w te daty?
Myśmy się wstrzelili w 13 maja, choć wcale nie celowaliśmy (obstawiałam 3,5,7 maja). Tata synusia urodził się 3 maja a chrzestny 5 maja :-) A jak się synuś urodził, to stwierdziłam, ze ma fajna datę: 13.5.7 Po kolei nieparzyste.
 
Michasiu czemu celowałaś w te daty?
Myśmy się wstrzelili w 13 maja, choć wcale nie celowaliśmy (obstawiałam 3,5,7 maja). Tata synusia urodził się 3 maja a chrzestny 5 maja :-) A jak się synuś urodził, to stwierdziłam, ze ma fajna datę: 13.5.7 Po kolei nieparzyste.
19,18 to daty urodzin jego przyszłych chrzestnych (miło by im było i faktycznie miałam rację:tak:) Poza tym 18 to taka papieska data i może by kiedyś to choć ciut na niego wpłynęło pozytywnie:-):-). 13 to piękne święto. Widziałam, że wiele majówek urodziło tego dnia ( jakaś pomoc z góry??:rolleyes2::-D). A 26, wiadomo, byłby prezent na dzień mamy:-)
 
U nas termin był na 26 maja i miałam nadizeje ze zrobi mamusi prezent ale jednak sie pospieszył 3 dni :tak:No ale 23 maja ma też urodziny jeden z dziadków, który wrecz jest wniebowzięty :-D
 
Witamy Oskarka i jego mamę i zaprazsamy do pisania.:-D

A my termin mieliśmy na końcówkę czerwca, a malutki jest z nami od 27 maja:-D
 
reklama
Witamy:-):-):-)
Ja też miałam termin na 17 maja. Z Twoich suwaczków wnioskuję, że w ciążę zaszłaś w pierwszych dniach po ślubie:sorry2::-p
 
Do góry