reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

LISTA MAJÓWECZEK

reklama
Witajcie mamy majowe,
miałam juz tu swój debiut, ale niestety sytuacja zmusiła mnie do rezygnacji z czynnego bywania na forum.
Starałam sie być na bieżąco więc wiedzcie,że nie jesteście mi obce...
jestem mamą ślicznej Wikusi urodzonej 17 maja o godz 2 w nocy. termin miałyśmy na 30 maja, ale chciałyśmy zostać wśród majówek;-)
 
mam nadzieję, że się nam uda.
praca niestety mi tego nie ułatwia...
tydzień pracuję tydzień mam wolne...
jednak zawsze tutaj zaglądam tylko czasem czasu brak na dyskusje...
praktycznie za chwilę już będę na wychowawczym więc nadrobię stracony czas:-)
 
Witajcie majowe mamy :-)
Jestem mamą Kubusia, który przyszedł na świat 5 maja tego roku o 16:00 przez cesarskie cięcie. Kuba mierzył 48 cm i ważył 2220gram. Maluszek :-) Dziś kończy 23 tygodnie, jest silnym mężczyzną i waży 7kg!!!!
Znalazłam Wasze forum kilka dni temu, i mam nadzieję troszkę się od Was dowiedzieć, a na pewno czasem podzielić swoimi obserwacjami, czy po prostu... wygadać :-)

Witajcie Majówki :-)
Asik_Kubuś
 
reklama
Do góry