reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Czerwcóweczek

reklama
Efilo :-):-D:-):-D
No to poproszę o uaktualnienie tabelki :-D:-):-D

Zuzia urodziła się 3 dni przed terminem (07.06)
poród CC
waga 3740g
dł. 53 cm

:-D:-):-D:-)
 
Efilo-prosimy o aktualizację:
Mój synek Mateuszek urodził się 06.06.2007
poród siłami natury
waga-3050
wzrost-53 cm
 
Efilo prosba o aktualizacje - oczywiscie blondynka ze mnie - umiescilam post nie tu gdzie trzeba ;-), a wiec 17.06 0 12.45 urodzilam silami natury Polę, waga 3600, wzrost 56 cm. Spi wlasnie najedzona jak bączuś.


usciski dla Wszystkich
 
Efilo, Esia też już urodziła Piotrusia.:-D Pisałam o tym na "no to rodzimy", nie pamiętam dokładnej daty, bo już mam skasowanego sms'a.
 
Efilo , i ja prosze o aktualizacje tabelki

Szymon urodził sie 18 czerwca g. 9:30, 4 kg, 56 cm, siłami natury , i był najwiekszy na oddziale :)) mały tłuscioszek z niego :-D
 
reklama
Witajcie!!! :-)
Zaczynam od najważniejszego - resztę nadrobię w miarę możliwości.
Piotruś urodził się siłami natury 20 czerwca - ważył 2990 i mierzył 50 cm! Jest cudowny, grzeczniutki, kochany i najśliczniejszy pod słońcem!
Uciekam do Niego :-D
Papa
 
Do góry