reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Hope: To ja pisałam o problemach łóżkowych :D u nas juz wszystko w jak najlepszym porządku, potrzrbowaliśmy szczerej rozmowy. zobaczysz, u was też zaskoczy. Może jakaś seksowna bielizna, nastrój. U nas podziałało, odkrywamy się na nowo, a wystarczyło szczerze pogadać.
 
reklama
Heeej!

Witaj Wiktorowa!:)

Ania dzis kręcila sie w nocy. Tylko 1 jedzenie i finał. Nie daje wiecej. Rano o 7 i tak nie zjadla butli :/

Teraz ma drzemkę.

Hope- bidulka, nie wiem gdzie faceci mają mózg czasami :/ to co go teraz obrzydza jak to tyle miesiecy temu bylo?

Jutro mamy szczepienie na pneumokoka.
Nie chce mi sie dzis nic.

Madziolina- ja uzywam mannę.
 
Hejka;-)
Witaj Wiktorkowa;-)

Hope oby sprawy łóżkowe wróciły do normy,czesto się o tym słyszy,no myśle że musicie pogadać;-/ trzymam kciuki;-)

Oczywiście się nie powstrzymałam i kupiłam ciuszki dla Zosi na tym Aliexpres,narazie dwa komplety na sprawdzenie.ciekawe co przyjdzie i czy przyjdzie wogóle;-)

Dzisiaj było w pytaniu na śniadanie o malutkich dzieciach które występuja w reklamach i rodzice z nimi chodzą na różne castingi i padło pytanie czy to dla kasy rodzicie robią?,na co matka odpowiedziała że dla dziecka,żeby coś spróbowało nowego(9 miesięczne dziecko),coś przeżyło hehh no nie chce się mi w to wierzyć i osobiście jakoś tego nie pochwalam zabardzo;-/ wogóle te dzieci były bardzo przeciętne a podobno wybrane bo wypadały lepiej na tle innych(12 miesięczna dziewczynka miała śliczne oczka),ale już nasze lipcowe są o wiele piękniejsze;-)
 
Hej nie wiem czy mnie pamietacie ale kiedys tu bylam pisałam ale kulka razy przypadkowo gdy pisalam telefonem wcisnelam jakies kiepskie oceny i postanowilam sie nie narZucać chociaz ciagle was podczytuje. :-) a opowiem tylko co u nas. Synek ladnie siedzi zaczyna raczkowac nie mamy jeszcze żadnego zabka. Noce niestety przesypia ale tylko przy cycuszku... nie jest to komfortowe ani dla mnie ani dla meza ale cieszymy sie tym ze maluszek dzieki temu chociaż spi. Karmie piersia rano jemy kaszke pozniej owoc zupka mleczko modyfikowane pozniej jedna porcja mleka krowiego z grysikiem i oczywiscie cycuszek na żądanie. Kacperek jest bardzo pogodnym dzieckiem niestety mamy ciagnacy sie kaszel jiz 2 miesiace i przez to szczepienie przesuwa sie nam juz o 2 miesiace... to buziaki papa
 
Nieufna jakie cudowne ciuszki! A rozmiary trzymaja? I ile kosztowaly to moze i ja zamowie!

Moja jeszcze nie pelza, tzn obraca sie wokol siebie na brzuchu, do tylu tez pojdzie, ale do przodu nie umie. Nie raczkuje ale juz wspina sie na kolana. Tez nie siada. Ale moj synek usiadl jak mial chyba z 8 mcy i prawie nie raczkowal a jak mial niecale 9 to juz stawal przy wszystkim

Moja mleko to tylko na spiocha albo jak ja usypiam. Jakas taka niemlekowa jest, syn byl mlekoholikiem hehe. Jak wstanie rano to nie jest wcale taka glodna i albo zje z 60ml na raty albo dopiero cos jak wrocimy po odprowadzeniu syna do przedszkola. Kaszek nie lubi...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zamawiam rozmiar 13=18 miesięcy i wg mnie jest ok.
Ceny rozne, najdrozszy ten trzyczesciowy dres kosztowal 11usd.
 
Dzięki Lila i Nieufna za odpowiedzi:) znalazłam swój błąd. W rzeczach gdzie praktycznie nie było wyboru kolorów i tak trzeba było nacisnąć wybierz kolor a ja to omijałam i dlatego nie chciało mi wrzucić do koszyka. Teraz czekam na dostawę:)
 
Cześć Wiktorkowa :) U Nas na badaniu bioderek wyszło wszystko w porządku. A kiedy macie kolejną kontrolę?

Asia28 my mama też ułożony plan dnia i czasem jak coś Nam wypadnie to nie lubię jak Nam się rozwala ten plan :)

Kiedyś wspominałam Wam, że mój mąż nie chce się kochać (któraś z Was też o tym wspominała). Tyle razy próbowałam się dowiedzieć dlaczego i zawsze dawał mi wymijające odpowiedzi albo żartował, a wczoraj w końcu powiedział, że to dlatego że był przy porodzie i wszystko widział. Czuje się z tym okropnie :( czuje się tak jakbym go obrzydzała :(
pewnie każdy facet inny ale mój był przy trzech, dwa stał przy mojej głowie a teraz z nikodemem chciał zobaczyć całość, nawet nie zauwazylam ze sie przemieścił :) nic mu sie nie odechciało, nawet mam wrażenie, ze większy szacunek ma
 
reklama
Iwonka, a jaki rozmiar na lato zeby był? Ja nie wiem jaki rozmiar na roczek będzie miał syn :p teraz chyba wolniej wyrastają z rzeczy?
 
Do góry