reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Sliczny pierscionek toteczka ja dostalam na święta :)

Termin na 26 sierpien. Czy planowane ciezko stwierdzic powiedzmy ze rok temu wykrakalam sobie to .Czuje sie naprawde dobrze nie narzekam :)Plci nie znam jeszcze wczoraj mialam prenatalne i jest wszystko w porzadku ale sie strasznie chowal :)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewa z tatą w łozku a ja staram sie cos sprzatnac, kurzu tyle ze pisac idzie, u Was pewnie czysciutko.
Ja się niektórych rzeczy nauczyłam nie dostrzegać ;) Np. spodnie do skrócenia wiszą na oparciu kanapy od niedzieli... Może jutro się za to zabiorę.
A pierścionek świetny, w moim stylu ;)

Ja dostałam kwiatki i wazon, bo na urodziny dostałam kwiaty i nie miałam wazonu. Z racji tego, że umawialismy się, że walentynek nie obchodzimy to były od syna :p a nie obchodzimy bo oboje mamy w lutym urodziny i jeszcze rocznicę, w tym roku 10 już ;) tak więc za dużo okazji :p
Uuu, gratulacje :)

Toteczka, śliczny!!!

Lizzy_, 10 lat to juz kawał czasu :) Nic tylko pogratulowac!

Ciekawa jestem jak tam wypad Pauli do tego pałacu.. :rofl:
No właśnie, chyba jest tak szalenie, że się cała zatraciła ;)

U mnie na walentynki 2 róże takie długie (mam nadzieję, że się wazon nie wywróci w nocy) i wino różowe, a Sara dostała taką maskotkę, chyba to jest foka ;)
 
Hej,

Gwiazda gratuluje! Super wiesci :-)

Toteczko bardzo ladny pierscionek :-), sama bym taki chciala :-)

Tez mam takie spadki nastrojow. Caly czas wydaje mi sie ze moje dziecko mnie nie kocha, nie czuje sie przy mnie bezpiecznie, nie potrzebuje mnie. Nie przytula sie do mnie. Poza tym nie siedzi nie raczkuje, nie pokazuje ani papa ani nic chociaz staram sie go nauczyc.

Bylismy w poniedzialek u onkologa z naczyniakami. Lekarz byl taki pajacowaty ze az szkoda gadac. Straszny szowinista :/ dostalam opierdziel bo nie kp i rpbie dziecku krzywde tym, Mezowi nie pozwolil nic zrobic bo "od tego sa baby", zadawal mi pytania po czym mowil "cicho" i sam komentowal. Szkoda gadac. Czekalismy w kolecje 3h az wejdziemy bo ludzi tyle. Z naczyniakami ok sa nie grozne i maja sie wchlonac. Za pol roku mamy zrobic usg brzuszka i tyle.

A weekend w palacu byl. Tzn jedna noc ale bylo supeeeeeer :-) pojechalismy na 18.30 zjedlismy pyszna kolacje, bylo bardzo romantycznie, klimatycznie i nastrojowo. Po kolacji poszlismy do pokoju tam bylo winko. Pozniej przytulaski, pogadalismy sobie fajnie, polezelismy i z samego rana na sniadanko i do domu bo juz tesknilam za malym jak szalona, a on nawet sie nie usmiechnal na moj widok :-( byla z nim moja mama i byl bardzo grzeczny podobno.
Super taki wieczor razem sam na sam. To byly nasze walentynki wiec dzisiaj tylko buzi :-)

Buziaki :-)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewa z tatą w łozku a ja staram sie cos sprzatnac, kurzu tyle ze pisac idzie, u Was pewnie czysciutko. Nie wiem czy pisalam.ale my bylismy z Ewa w zwykl aquaparku jesli chodzi.o chlorowana wode.
Aga bardzo mi przykro, ze Ania musi tyle wycierpiec a jeszcze zakaz noszenia to wogole tragedia, powiem Ci ze nam rehabilitant zakazywal nosic Ewe w pionie bo cos tam miesien wyprostny ble ble a ona inaczej wrzeszczala I co.
Hope:) a mialam kryzys ale dzis mimo, ze Ewa duzo spala to bardzo dala popalic to mam sile na sprzatanie.
Nieufna a w aptece pytalas? Sprawdze jutro w naszych hurtowniach bo ide do pracy po PIT.
Pierscionka nie wymienilam bo jednak maz dla mnie go wybral I od serca fany, przyzwyczaje sie choc zawsze myslalam, ze mamy identyczny gust.
Maamba2 ze niby ja bohaterka??? Buhahaa:-)
Toteczko spróbuję zadzwonić jutro do innej poradni rehabilitacyjnej bo serce się kraja jak z nią ćwiczę tego wojte[emoji26][emoji22] w czoraj przed rehabilitacja w poradni zrobiła przewrotke na brzuszek i dzisiaj również i mam teraz mętlik co robić dalej[emoji34][emoji36][emoji30]?
 
Witamy się my!

Toteczka- piękny! Brałabym to :D

Dziś mój mąż w domu. Pojedziemy kupic Ani fotelik samochodowy. Widzielismy taki super i pochylic go mozna w 3 plaszczyznach itp.

Ania ostatnio w nocy bardzo ladnie spi. Oczywiscie 2 razy jedzenie :/ ale lepsze to niz budzenie co chwile.

Ide na 10:00 do fryzjera. Chcialam jakos obciac, ale mąż mnie przekonuje zebym nie szalala, bo na lato chcialam miec dlugie :p a tu chce scinac i będę marudzic.
 
Hope a jak się rehabilitujecie?

1. Przekręcamy się na boczki, kładę mu rękę na pieluszke między nózkami i kieruje biodrami tak żeby się przekręcił na brzuch. Robie tak kilka razy dziennie po kilka razy na każdą stronę.

2. Sadzam Mikołaja, jedna noga jest z przodu, ale stopa dotyka pieluszki, a druga noga jest odgięta do tyłu i też tak, żeby stopa dotykała pupy, w takim położeniu nóżek prostuje jego rączki żeby się podpierał na wyprostowanych rękach i wzmacniał mięśnie barkowe. Delikatnie nim wtedy bujam. Na początku musiałam go czymś zajmować bo się denerwował. Trzeba zmieniać nogi(raz jedna z przodu, a raz druga).

3. Sadzam tak małego, żeby swoje stopki miał pod pupą, a ręce opieram na takim małym plastikowym pudełeczku, żeby było wyżej. Wtedy też ma wysoki podpór i ćwiczy mięśnie barkowe.

4. Przekładam go przez swoją nogę żeby stał jakby na czworakach tylko jego brzuch opiera się na mojej nodze. Nogi wtedy są ugięte a ręce wyprostowane.

Takie robimy ćwiczenia. Jakbym napisała niezrozumiale to daj mi znać, powysyłam Ci zdjęcia jak to robimy :)
 
reklama
Toteczko spróbuję zadzwonić jutro do innej poradni rehabilitacyjnej bo serce się kraja jak z nią ćwiczę tego wojte[emoji26][emoji22] w czoraj przed rehabilitacja w poradni zrobiła przewrotke na brzuszek i dzisiaj również i mam teraz mętlik co robić dalej[emoji34][emoji36][emoji30]?
A długo macie przewidzianą tą rehabilitację?? Może jednak jakoś to przetrwacie, a mała zaraz nie będzie pamiętać ☺
Paula, super, ze sie weekend udal!! :)

Jestesmy po kontroli wagi. 7 miesiecy + 1 tydzien i maly wazy 7140g. Wielki nie jest, ale sobie rosnie swoim tempem. Waga ze wzrostem sie wyrownala, wiec nastepna kontrola dopiero za dwa miesiace :)
Ufff...
Super!!!! To wcale nie tak mało ☺

Agula fajnie, że Ania ładnie śpi.

Paula zazdroszczę weekendu.

My mamy od niedzieli gości. Męża siostra 21 lat i jej chłopak. Miało być super, bo będzie opieka itd. Miałam dla małej pokój szykować, a ona w ogóle nie chce sam na sam z nimi zostać. Buuuu.Pewnie trochę też przez tą gorączkę. Za to mam wszystko poprasowane i małej rzeczy pięknie poukładane. Nie ukrywam, że mnie to lekko zdołowało, że z niej taki cycol, że nigdy się nigdzie bez niej nie ruszę. Córunia mamusi. Chociaż może to tylko taki etap.
 
Do góry