reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

A ja dzisiaj niewyspana nie śpimy od 5 do tego wstałam z napuchnietym okiem całym zaropialym od wczoraj mnie oko swedzialo mam nadzieję ze do soboty przejdzie bo w sobotę chrzciny
Wstałam zła niewyspana wszystko mnie boli a gardło to już od piątku

Oj czyżby zapalenie spojówek? Oby nie. Zdrówka
 
reklama
Wyglądam tak
 

Załączniki

  • 20160824_082157.jpg
    20160824_082157.jpg
    215,4 KB · Wyświetleń: 95
Witajcie. Juz nie man pomysłu na moje dziecko. Do 12-1 ladnir spi a pozniej pobudki co 15-20 minut i tak do rana, nic go nie boli, po prostu nie spi, w dzieb tez krótkie drzemki. Jestem wykonczona naprawde.
 
Jak wszystkie jestem zmęczona, ale chyba osiągnęłam limit tego ile zmęczona być mogę..
Głowa mi pęka, mam jakieś na przemian dreszcze i uczucie gorąca, nerwy puszczają mi z byle powodu aż mi żyłka w oku pękła i chodze z takim demonicznym okiem :p
Mężowi oznajmiłam, że w niedziele za dnia ma się małym opiekować, a ja będę spać. Jakoś muszę dotrwać...
 
A ja dzisiaj niewyspana nie śpimy od 5 do tego wstałam z napuchnietym okiem całym zaropialym od wczoraj mnie oko swedzialo mam nadzieję ze do soboty przejdzie bo w sobotę chrzciny
Wstałam zła niewyspana wszystko mnie boli a gardło to już od piątku
oo a czemu w sobotę a nie w niedzielę?
strój juz macie:)

Szczepiłam szczepionka 5in1 Hexacima. Bardzo dobrze mała ją zniosła.
to super oby u nas też było spokojnie:)
oj chyba wybrałabym się do okulisty, z okiem nie ma żartów
Jak wszystkie jestem zmęczona, ale chyba osiągnęłam limit tego ile zmęczona być mogę..
Głowa mi pęka, mam jakieś na przemian dreszcze i uczucie gorąca, nerwy puszczają mi z byle powodu aż mi żyłka w oku pękła i chodze z takim demonicznym okiem :p
Mężowi oznajmiłam, że w niedziele za dnia ma się małym opiekować, a ja będę spać. Jakoś muszę dotrwać...
koniecznie musisz zagonić męża do dziecka a Ty wyśpij się raz na jakiś czas bo długo tak nie pociągniesz
 
reklama
Cześć dziewczyny!

To niezłe majaki macie ze zmęczenia.
Mam nadzieję, że nie będę świnią jak napiszę, że się dziś wyspałam. Młody spał od 23 do 2.30, jedzonko i od 3 do 5. Potem wzięłam go do łóżka i spaliśmy do 7.30. A podczas przewijania walnął kilka serii rzadkiej kupy pod ciśnieniem, że całą piżamę miałam okupsaną, włosy, wykładzina w kilku miejscach, prześcieradło w łóżeczku, a mały po same pachy. Tak więc mąż ratował podłogę, a ja małego do wanny musiałam wsadzić i umyć, bo chusteczkami to syzyfowa praca. ;)


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry