reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Needi, no właśnie 500 zł. Mam nadzieję, że są warte swojej ceny. One są do 20 kg więc teoretycznie można wziąć takie, gdy się idzie z kilkulatkiem na wycieczkę na przykład. Postanowiłam jedną wypłatę z 500 plus przeznaczyć właśnie na to ;)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
panna_migotka a używane oglądałaś? na facebooku jest grupa tam dziewczyny sprzedają chusty i nosidełka

ja swoją chustę kupiłam używaną za 150zł
 
Ja dostalam nosidelko od siostry, ale lezy w szafie bo nie wiedziałam ze takiego malucha moge w nim nosic. Musze wyciagnac i go przetestowac
 
Nie, zle okreslilam, to nie do konca jest typowe nosidlo.jak wloze malego to cykne fote.
Dziewczyny w sobote w lidlu sa rzeczy dla maluszkow, ja sie napewno wybiore bo mam pare rzeczy z lidla dla synka i jakosc super
 
reklama
Hej.
My w weekend byliśmy u teściów i droga taka sobie, były płacze, było spanie i karmienie. Gorzej, gdy wracaliśmy i jeszcze się korek przydarzył. Ale u teściów prawie bajka - oglądała sobie wszystko dookoła, miała okazję spać na dworze, a w nocy też w miarę dobrze się spało w łóżeczku po kuzynce :) Tylko wysypało ją na buzi, szyjce i główce, chyba od długiego pobytu w foteliku (droga ponad 3 godz.). Bo nie sądzę, że po jedzeniu.

Widzę, że dyskusja na temat chust :) ja też kupuję, tylko nie wiem czy będę umiała dobrze zawiązać ;) Ale spróbujemy, bo na spacer wychodzić by było wygodnie.
 
Do góry