reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Młoda zaczyna zasypiać. Dziewczyny żeby jej ulżyć to mam już wszystko począwszy od misia szumisia skończywszy na leżaczkach bujaczkach. Z leków i badań wszystko było nawet zmiana mleka na najdelikatniejsze i zmiana mojej diety bezbiałkowej. Dzisiaj był punkt kulminacyjny płacz czasami przeraźliwy. Można było oszaleć. Uff to był ciężki dzień. Pierwszy raz tak strasznie dawała popalić. Jedyny plus dzisiejszego dnia to to że zrobiła kupkę bez mojej pomocy no może mały masaż brzuszka był.
Aga żadne misie szumisie tylko suszarka i lecisz z pewnej odległości cieplym powietrzem na brzuszek plus szum. Na Maję pomaga nagrana z yt ale Martynka uznawała tylko suszarkę realną. Spróbuj proszę bo nie mogę czytać jak się męczycie.
 
reklama
Ufff młody dał wczoraj taki popis ze masakra!
Spał tylko raz przez cały dzien a pózniej były cały czas próby zaśnięcia kończące sie snem na 15 minut i płacz [emoji24]
Udało sie go uśpić późnym wieczorem, taki plus ze teraz przespał 4h i właśnie zasnął po karmieniu
O rany mam nadzieje ze mu sie to w niedługim czasie unormuje bo sie pozabijamy z M


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Julka to u nas podobnie nocki wyglądają do tej 3 jest ok ale później stękanie tylko że ja dam cyca i tak leży z nim jak jest większy płacz to zmieniamy cyca
mąż się czasami śmieje bo jak idzie do pracy to widzi że cyc na wierzchu a ja i mała śpimy
dlatego też walczyłam o kp bo pamiętam jak z Majką wcale lepiej nie spała a butelką tak nie uspokoisz

wczoraj byłam u lekarki na to ulewanie kazała podawać coś na zagęszczanie w aptece mieli tylko bebilon nutriton ale zapytam jeszcze w innej aptece no i zmienić to mleko co jej wieczorem daje na NAN A.R.

my dzisiaj na szczepienia idziemy i mam pytanie szczepicie na rotawirusy?
 
Iwonamaja ja szczepie i Martynke też szczepiłam. Uważam że warto.

U nas po 5 godzinnym czuwaniu wczorajszego wieczora Maja usnęła o 22 a obudziła się o 3:30, znaczy ja ją obudziłam, bo słyszałam że kupe robiła. Także ten... a potem przysnęła jeszcze po 4 i obudziła nas o 5;30. Nie jest źle. Teraz śpi a ja czekam aż starsza się obudzi
 
U nas numer jeden to odkurzacz, jak zaczyna płakać bo spiąca czy coś od razu cisza....
Dziś byliśmy u dr po skierowanie na krew i w czwartek kłucie, już mi słabo, jak ja to przezyje, bidulka:( Mam nadzieję, że tsh wyjdzie u niej ok.
Moja usnęła przed 21, pierwsza pobudka po 23, potem o 1 i po karmieniu niunia sama usnęła i spała do 4, potem co 1,5 godziny do 8 karmienie. Ja jestem przyzwyczajona do niespania, bo pracowałam na noce i mi wystraczy 2 godziny pełnego snu, żeby byc wyspaną.


Dziewczyny, które używają maxi cosi fotelika, czy też macie wrażenie, że dziecko siedzi i ma niewygodnie w tym foteliku? Brodę ma na piersiach, nie wiem czy tak ma być, położyć przecież się nie da .....
 
reklama
Do góry