reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Fazerka, wzdryga się i wyrzuca rączki, jak usłyszy jakiś dźwięk, niekoniecznie bardzo głośny.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Tak jak dziewczyny pisaly to odruch moro :) całkiem normlane :) dlatego zapytalam jak się przestrasza ;) domyslilam się ze o tym odruchu mówisz :)


Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę to widzę że prawie wszystkie tak wcześnie te chrzciny robicie hmmm. To może my też się wcześniej ogarniemy i zrobimy we wrześniu... Tylko że póki co to nie mam głowy o tym myśleć, podziwiam że wy już macie to wstępnie ogarnięte.
A ciuszki na chrzest to kupujecie teraz czy na ostatnią chwilę żeby zobaczyć do jakiego rozmiaru dorośnie?



Ja nie stosuję żadnego pasa. Brzuszek zanika podobnie jak u Ciebie, czyli zostaje na dole taka fałdka i coraz mniejsza jest;) 3 tyg po porodzie wygląda już w miarę.



A Ty masz dużo pokarmu tak? Nie ulewa od przekarmienia jak tak ciągle przy cycusiu? Może spróbuj inaczej dzieciaczka uspokajać niż karmiąc, bo jeśli pokarmu masz wystarczająco to niemożliwe żeby był ciągle głodny? I się uzależnił już trochę od tego cycka ;)
kamejka, nie stresuj się;)
Ja robię na wiosnę (kwiecień), bo to ma być przyjemność a nie stres, że będzie płakać itp. Poza tym ja też chcę jakoś wyglądać a póki co nie wyglądam.
Dziś dałam małej mm, bo niestety, ale się nie najadała cycem, był płacz przy cycu i już nie miałam siły. Potem ściagnęłam zaledwie 40ml z obydwu, więc nic.... Nic na to chyba już nie poradzę, ale przystawiać będę. Matki karmiące by mnie zjadły zywcem pewnie, ale jak nie mam pokarmu to skąd go brać:(
 
kamejka, nie stresuj się;)
Ja robię na wiosnę (kwiecień), bo to ma być przyjemność a nie stres, że będzie płakać itp. Poza tym ja też chcę jakoś wyglądać a póki co nie wyglądam.
Dziś dałam małej mm, bo niestety, ale się nie najadała cycem, był płacz przy cycu i już nie miałam siły. Potem ściagnęłam zaledwie 40ml z obydwu, więc nic.... Nic na to chyba już nie poradzę, ale przystawiać będę. Matki karmiące by mnie zjadły zywcem pewnie, ale jak nie mam pokarmu to skąd go brać:(
ja jestem karmiąca cycem ale Cie nie zjem:D pierwszą karmiłam mm i nie widzę by odstawała od Młodej karmionej piersią. A Syńciu jak będzie kolkował od wszystkiego co zjem to powiedziałam sobie, że też nie będę go męczyć i przejdziemy na mm. Te pierdu pierdu o wyższości kp nad mm to tylko dołowanie matek i chocby mnie tu zjadło tysiąc zwolenniczek kp to zdania nie zmienię bo już wychowałąm dwoje dzieci skrajnie róznie karmionych;)
 
Ostatnia edycja:
Bebilon caly czas
ok....bebilon jest odpowiednikiem aptamil...moja od poczatku dostawala Aptamil HaPre...ktore jest ogolnie dla dzieci alergikow..widocznie bylo za ciezkie i niekoniecznie nam wskazane.....wiec zamiana byla na Aptamil Comfort....jest podobno lzejsze dla malucha....szybciej je strawic...i kupki ida latwiej :)
 
reklama
Dziewczyny- teraz troche z innej beczki

Jak wozicie wasze dzieciaki autem- chodzi mi o noworodki w maxi cosi / nosidelku...na tylnym siedzeniu, czy po wylaczeniu poduszki powietrznej i na siedzieniu pasazera ?!

i czy mozecie moze polecic jakies auto dla matki polki z dzieckiem ;) mecze sie moim - nie dosc ze male, to jeszcze 3 drzwiowe :/ i mnie za kazdym razem cholera bierze...nie mowiac juz o tym, ze jakakolwiek jazda z wozkiem- to calkowita porazka......jazda z dzieckiem tak...ale tatus musialby " z buta" :D
 
Do góry