reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Trochę zmienię temat :)
Dziewczyny te co miałyście cc, czy podczas wyjmowania dziecka z brzucha zdjęli parawan i mogłyście patrzeć. Bo u mnie tak było, anestezjolog opuścił parawan i moment wyciągania małego z brzucha mogłam widzieć a m nagrywał. Powiem Wam że to jest super. Póżniej położyli mi małego na chwilę na brzuch (piersi) żeby było jak przy naturalnym porodzie. Po chwili zasłonili parawan.
Co jak na tym filmiku Link do: CC jak poród naturalny? Zobacz niezwykły film! - Mamy-mamom.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny.
Mnie tez irytowaly te ciagle pytania tym bardziej ze i tak urodzilam w 37 tc.. Ale nie, każdy zdziwiony ze ciąża 9 miesiecy trwa..

Kkasiulka trxymam kciuki za malenstwo.!

Ja dzisiaj spotkalam znajoma w 27 tc, wlasnie wychodzila z usg i jej 'maluch' wazy juz 1800 g! Lekarz nie mogl uwierzyc, ja tez..

Myslalam ze noworodek da mi popalic, ale jednak pierworodny wyszedl na prowadzenie. Padaam !

Trzymam kciuki za was wszystkie nierozpakowane, zeby wszystko bylo u was jak najlepiej ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę a ja jakoś nie mam problemu z takimi pytaniami :) Tylko kilka najbliższych osób podpytuje ale to tak bardzo miło odbieram. Ja myślę że wiele z tych osób co Was tak zagaduje nie zdaje sobie sprawy z tego że to może być dla Was irytujące ;) No chyba że ktoś pyta w stylu "to jeszcze nie urodziłaś?? ile będziesz jeszcze w tej ciąży chodzić??" no to taki tekst to już zasady jest niemiły. Ale jak pytają tak normalnie, to mi się wydaje że chcą być miłe i okazać zainteresowanie.

Trochę zmienię temat :)
Dziewczyny te co miałyście cc, czy podczas wyjmowania dziecka z brzucha zdjęli parawan i mogłyście patrzeć. Bo u mnie tak było, anestezjolog opuścił parawan i moment wyciągania małego z brzucha mogłam widzieć a m nagrywał. Powiem Wam że to jest super. Póżniej położyli mi małego na chwilę na brzuch (piersi) żeby było jak przy naturalnym porodzie. Po chwili zasłonili parawan.
Co jak na tym filmiku Link do: CC jak poród naturalny? Zobacz niezwykły film! - Mamy-mamom.pl

Jezu Iwona weź nie mów nawet, ja bym chyba zemdlała, nie dla mnie takie widoki :p Tego linka Twojego nawet nie otwieram :D
 
Zakładanie tego cewnika to nic miłego w moim wypadku dość bolesne.Teraz po niewielkim postępie : 3 cm rozwarcie i odejście całego czopu oraz skurczach nieregularnych mam go ściągniętego.Jurto kroplówka więc może ostatnia noc do zmrużenia oka. Uczucie jakbym chodziła z pełnym tamponem. Co do pytań od znajomych i rodziny czy urodziłaś to mnie też nerwy biorą...
 
Asiak powodzenia. Też już bym chciała żeby coś się działo..dziś miałam taki słaby dzień, leżałam spałam,leżałam..zjadłam i leżałam..no tragedia, już chce ten poród mieć za sobą, im dłużej czekam tym bardziej się boję :(

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki!
Piszę ze szpitala. Położyli mnie na patologii z podejrzeniem wentylowego odchodzenia wód. Jutro cesarka, ale nie wiem o której, bo nie ma mnie w grafiku. A chciałam cesarkę 7.07, bo fajna data :) Ale już będę miała z głowy, a tak to musiałabym czekać jeszcze 1 dzień.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Panna migotka, no data ladna j jutro juz zobaczysz dzidziola juppppi!
Dziewczyny ja tez sie boje porodu, ale no coz...
Dzis z kolezanka gadalam co ma miesieczna coreczke-drugie dziecko i porod miala super, skurcze nie jakies mocne, ze polozna musiala zapytac czy nie ma naporu na tylek a ona ze teoche ma i okazalo sie, ze sie juz mloda rodzila, niezle co?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry