reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Panna migotka, no data ladna j jutro juz zobaczysz dzidziola juppppi!
Dziewczyny ja tez sie boje porodu, ale no coz...
Dzis z kolezanka gadalam co ma miesieczna coreczke-drugie dziecko i porod miala super, skurcze nie jakies mocne, ze polozna musiala zapytac czy nie ma naporu na tylek a ona ze teoche ma i okazalo sie, ze sie juz mloda rodzila, niezle co?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
do pozazdroszczenia:)
 
reklama
Panna migotka powodzenia jutro! [emoji5] jak fajnie ze juz bedziesz miała swoje szczęście po tej stronie brzuszka! [emoji108]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
daj przepis:)

dlatego ja nic o mojej ciąży nie pisałam na fb, wiedzieli tylko ci co powinni, reszta to tacy co raczej chcą wiedzieć co u mnie słychać, a jak teraz dodałam wydarzenie z życia na fb to pełno wiadomości dlaczego się nie chwaliłam wcześniej...heheh teraz sobie przypomnieli...




u mnie to samo było i jak poszłam kiedyś po pieczywo coś na śniadanie i kolejna pani sprzedawczyni sie ze zdziwieniem zapytała to jeszcze pani chodzi z brzuchem to jej się zapytałam czy życzy mi wcześniaka? bo ja chcę zdrowe i w terminie dziecko, chyba się skapczyła że nie pierwsza się o to zapytała..


właśnie wróciliśmy ze spaceru pięknie na dworze:)
aż mnie głowa przestała boleć:)
Przepis prosty:
100 g masła zimnego i 180 g mąki (u mnie razowej) i 3 łyżki cukru mieszam w malakserze. Jak się zmierza, to daje 2 żółtka i łyżkę zimnej wody. Na 20 s w malakserze. Sklejam razem i pieke 40 min w 180.
Jak ostygnie daje budyń waniliowy , na to owoce i galaretke wiśniowa . Koniec :-)
Polecam!
 
A ja zostanę chyba samotną matką 2 maluchów... Mąż znowu przegiął i wyniosłam się do mamy. Jestem wściekła bo karty ciąży zapomniałam i będę musiała tam jutro wrócić. Jasna cholera tyle stresów na finiszu :( mam nadzieję, że nie odbije się to za mocno na Michasiu bo na prawdę staram się myśleć teraz tylko o nim.

Przepraszam za te smuty ale musiałam to z siebie wyrzucic.... mam nadzieję, że zasne jeszcze dzisiaj
 
Przepis prosty:
100 g masła zimnego i 180 g mąki (u mnie razowej) i 3 łyżki cukru mieszam w malakserze. Jak się zmierza, to daje 2 żółtka i łyżkę zimnej wody. Na 20 s w malakserze. Sklejam razem i pieke 40 min w 180.
Jak ostygnie daje budyń waniliowy , na to owoce i galaretke wiśniowa . Koniec :-)
Polecam!
Dzieki

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za kciuki.

Gutka, ja tu taka głodna na czczo, a Ty takie pyszności wrzucasz.

Jodełka, wszystko się ułoży :*

Jest 3.50, a laska z sali zapaliła światła i ściąga sobie mleko elektrycznym laktatorem. Dźwięki temu towarzyszą straszne i spać się nie da. :/

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
...czyli dziś bedą dzidziolki!!!! :D

Witajcieee!
U mnie bez zmian :) jutro mam ktg i usg pewnie.

Jodełka- coś poważnego się stało?? Chcesz to napisz priv. Pamietaj, ze dzidzius czuje. Ja jak się czegoś boję np.burzy to moja mała budzi się w brzusiu.

Panna Migotka, Asiak- kciuki!!!
 
No to czekamy na kolejnego malucha :rofl2:

Jodełka, przykro mi, że masz dodatkowy stres :( Ale na pewno się ułoży. Mam nadzieję, że masz dobrze u mamy i możesz liczyć na jej wsparcie. Będzie dobrze! Tulam :*
 
reklama
witajcie
i już środek tygodnia, te dni lecą szybko
Cześć dziewczynki!
Piszę ze szpitala. Położyli mnie na patologii z podejrzeniem wentylowego odchodzenia wód. Jutro cesarka, ale nie wiem o której, bo nie ma mnie w grafiku. A chciałam cesarkę 7.07, bo fajna data :) Ale już będę miała z głowy, a tak to musiałabym czekać jeszcze 1 dzień.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
czekamy na wieści o której cc, trzymam mocno kciuki i już dziś zobaczysz swoje maleństwo:)

Dzięki dziewczyny za kciuki.

Gutka, ja tu taka głodna na czczo, a Ty takie pyszności wrzucasz.

Jodełka, wszystko się ułoży :*

Jest 3.50, a laska z sali zapaliła światła i ściąga sobie mleko elektrycznym laktatorem. Dźwięki temu towarzyszą straszne i spać się nie da. :/

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
może ma straszny nawał pokarmu, niestety w szputalu nie jest się samemu i na takie niedogodności jednak trzeba przymnknąć oko, może nie miała ręcznego a te elektryczne jednak są głośne.
Mnie się udało że jak miałam nawał pokarmu to byłam sama na sali bo całą noc paliłam światło i masowałam ściągałam i robiłam okłady na piersi bo Ksawery miał żótaczkę był ospały i w nosie miał cyce a ja myślałam że mi normalnie wybuchną.

Miłego dnia mamusie:)
Nam dziś w nocy odpadł kikut od pępuszka i teraz wietrzymy by do reszty się zagoił.
 
Do góry