reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Kamejka ja tez mam stresa jak sobie poradzę, ale powtarzam sobie wtedy ze nie mam innego wyjścia i jak mogę nie dać rady skoro dziewczyny po 17/18 lat dają radę a ja 30 na karku i nie ogarnę?! Nie ma takiej opcji, dla mojego malucha muszę dać z siebie wszystko choć wiem ze lekko tez pewnie nie bedzie [emoji51]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Lizzy mam wizyte za tydzien w srode i wtedy ma mi powiedzieć, narazie musze sie zaspokajac tylko ktg :D
Kamejka tak zdarzyl na szczescie do weterynarza.
Co do rzeczy od rodziny to pewnie tez dostane ale wieksze a podobno moj ma byc maluszek, niecale 3 kg... PODOBNO ;)
 
Lizzy mialam mierzone u dwoch lekarzy i fakt roznica byla prawie 300 gram ale i tak jednemu i.drugiemu wyszlo ze bedzie mial max 3200 w terminie a cc bede miec pewnie wczesniej.
 
hej,
Ale mam stres!!! Normalnie nie mogę się na niczym skupić! Czytam po raz kolejny co piszecie i nic nie pamiętam.
Pewnie dziś nie prześpię nocy, bo jutro szpital, jutrzejsza noc w szpitalu też będzie nieprzespana, bo pojutrze cc, a kolejnej nie prześpię, bo będę się patrzeć na Olisia :-)
 
Mam dziś takie okropne uczucie w przełyku. Takie jakby mi się cofało, trochę jak mdłości ale jednak inaczej. Czy to jest zgaga?
Bo nigdy nie miałam zgagi więc nie wiem jakie to uczucie, opisywane jest jako palenie w przełyku ale mnie nie pali tylko czuję jak mi się tam cofa :/ Bleeeeh
 
reklama
Do góry