reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

A ja już drugi dzień mam skurcze...ale są bardzo nieregularne i raczej słabe. Tyle, że je czuję ale dobrze niech coś się dzieje;) Oby tylko nie przenosić... Szymka przenosiłam 2 tygodnie a i tak nie chciał wyjść.
 
reklama
Paula głową di góry ;) Nieb płacz ja wczoraj tak miałam ;) Wlacza ci się baby blus a dziecko ti czuje uspokuj się ;) dużo ci da ;) My też jeszcze w szpitalu a myśleliśmy ze juz w domu będziemy od wczoraj ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie boli brzuch jak na okres. Wczoraj przed snem mnie bolał i dzisiaj po obiedzie znowu zaczął i mam taką galaretowatą wydzieline, nie wiem czy to czop :errr:
 
Ja za to dziś non stop mdłości i biegunka...brzuch boli, skurcze są jakieś. Zobaczymy :) Boję się, ale trzeba wziąć się w kupę.

Paula- będzie dobrze, musisz myśleć pozytywnie dla dzidziusia :)
Julka- u mnie ktg 30-40min
Fazerka- muszą Ci wywołać czy mogą zrobić cc????
Lila- jak Twoje ktg??? Kiedy teraz idziesz???
Gwiazda- jak się czujesz????
 
Julka, a masz wyznaczony już termin?
Ja się boję, że po czwartkowej wizycie będą chcieli przyspieszyć poród, ewentualnie cc...
 
Paula - głęboki wdech weź zanim podejdziesz do malucha. On to czuję. Jesteś wspaniała matką, robisz co możesz, a przez zoltaczke musicie przejść. Już niedługo!

Fazerkam - powodzenia jutro! Przynajmniej wiesz, że to już :-) dasz radę, trzymam kciuki

Ja myślałam wczoraj, że urodze. Cały dzień miałam bóle jak na okres i skurcze. I mdłości. A dzisiaj nic. Trochę tylko ciągną pachwiny i krocze się rozciąga. Ech! Jeszcze do soboty muszę wytrzymać, to będzie 37 tc skończone. No i na szczęście w czwartek mam wizytę na patologii, więc zrobią usg i będę wiedzieć, co i jak. Ale wrzucaj się poważnie zestresowalam! Przeczytałam chyba cały internet :-)
 
Julka89.89 u mnie ktg trwa ok 30 min, nie wiem czemu u Ciebie aż tyle. Może to od sprzętu też zależy.
Jak tam, mężowi udało się z piesiulem do wterynarza podjechać?

paula_dabro bądź silna! Bez tekstów że się nie nadajesz na matkę proszę mi tutaj :) Przecież martwisz się o dzieciątko i chcesz dla niego jak najlepiej a to właśnie oznacza bycie dobrą matką! :) Naciskaj na położne żeby Ci dały rady przy karmieniu. Od tego są! Bo rozumiem że karmisz piersią?

Dziewczyny ale macie sny haha, jedna lepszy od drugiej :D

Mnie zaczął dziś ogarniać stres jak sobie uświadomiłam jak to już blisko... Że jak dostanę dzieciaczka to nie będę się umiała nim zajać :( Że nie będę umiała pieluszki zmienić, nakarmić, nie będę wiedziała co zrobić jak mu się uleje... Nie mam żadnego doświadczenia i zaczynam się trochę tym stresować...
 
reklama
Ruda co za sen! [emoji28][emoji108]
Rozbawiłaś mnie [emoji6]

Mnie tez czasem drętwieją ręce, w nocy

U mnie noc była koszmarna, od 1 do prawie 4 miałam skurcze pózniej juz cieżko było zasnąć, cos czuje ze dzis moze byc podobnie [emoji52]
Juz bym wolała zeby sie rozkręciły na maxa a nie takie męczenie co noc

Julka ja ktg miałam zawsze po ok 45 minut
Bodziaki mam z długimi i krótkimi rękawami
Nie chciałam sie obkupywac dużo w te małe rozmiary a myśle ze i rodzina/znajomi cos podarują

BasiaJulia no no Channing Tatum... [emoji28][emoji106]

Nieufna u mnie tez noce samotne, postawiłam rodziców na straży w razie "w".
A Ty masz kogoś zeby Cie zawiózł jesli męża nie bedzie?

O kurczę to spora dziewczynka u Sylwi [emoji16]
Oby cc poszło pomyślnie!

Paula, nie wolno Ci tak mowić ze nie nadajesz sie na matkę!
Przestań płakać, wez sie w garść i nastaw sie pozytywnie, dzidzia wyczuwa ze ty dołka masz! Uszy do góry kochana! Trzymam za was kciuki! [emoji5]

Ruda jak galaretowate to z tego co tu juz było pisane to chyba czop
U mnie ani widu ani słychu czopa, nawet Tarzan nie pomógł [emoji849]
A juz bym chciała bo cieżko
I rozstępy mi sie zrobiły na udach i tyłku [emoji24] a myślałam ze juz mnie nie dopadną skoro do tej pory nie miałam [emoji20]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry