reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Kamejka ja tez mam stresa jak sobie poradzę, ale powtarzam sobie wtedy ze nie mam innego wyjścia i jak mogę nie dać rady skoro dziewczyny po 17/18 lat dają radę a ja 30 na karku i nie ogarnę?! Nie ma takiej opcji, dla mojego malucha muszę dać z siebie wszystko choć wiem ze lekko tez pewnie nie bedzie [emoji51]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Lizzy mam wizyte za tydzien w srode i wtedy ma mi powiedzieć, narazie musze sie zaspokajac tylko ktg :D
Kamejka tak zdarzyl na szczescie do weterynarza.
Co do rzeczy od rodziny to pewnie tez dostane ale wieksze a podobno moj ma byc maluszek, niecale 3 kg... PODOBNO ;)
 
Lizzy mialam mierzone u dwoch lekarzy i fakt roznica byla prawie 300 gram ale i tak jednemu i.drugiemu wyszlo ze bedzie mial max 3200 w terminie a cc bede miec pewnie wczesniej.
 
hej,
Ale mam stres!!! Normalnie nie mogę się na niczym skupić! Czytam po raz kolejny co piszecie i nic nie pamiętam.
Pewnie dziś nie prześpię nocy, bo jutro szpital, jutrzejsza noc w szpitalu też będzie nieprzespana, bo pojutrze cc, a kolejnej nie prześpię, bo będę się patrzeć na Olisia :-)
 
Mam dziś takie okropne uczucie w przełyku. Takie jakby mi się cofało, trochę jak mdłości ale jednak inaczej. Czy to jest zgaga?
Bo nigdy nie miałam zgagi więc nie wiem jakie to uczucie, opisywane jest jako palenie w przełyku ale mnie nie pali tylko czuję jak mi się tam cofa :/ Bleeeeh
 
reklama
Do góry