reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej Wam,

Melduje ze my jeszcze w szpitalu. Nie mam juz siły. Dzisiaj nie wyjdziemy bo mały nie chce jesc i nie przybiera na wadze...nie wiem juz co mam robić i jak zeby jadł tyle ile trzeba. Jestem załamana to słabo powiedziane. Cały czas rycze juz nie wiem co mam zrobic ze sobą jak pomoc i sobie i jemu.

Chyba sie nie nadaje na matkę...

Fajnie Wam ze jeszcze jestescie w ciazy i urodzicie dzieciaczki w terminie. [emoji4] mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze. Cały czas tzymam za was kciuki i Wasze lekkie porody. Buziaki


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
paula, jak Ty się denerwujesz to i on ..... może, jakbyś była spokojniejsza to by się coś ruszyło. I jesteś super mama :)
Pozdrawiam
 
reklama
Hej Wam,

Melduje ze my jeszcze w szpitalu. Nie mam juz siły. Dzisiaj nie wyjdziemy bo mały nie chce jesc i nie przybiera na wadze...nie wiem juz co mam robić i jak zeby jadł tyle ile trzeba. Jestem załamana to słabo powiedziane. Cały czas rycze juz nie wiem co mam zrobic ze sobą jak pomoc i sobie i jemu.

Chyba sie nie nadaje na matkę...

Fajnie Wam ze jeszcze jestescie w ciazy i urodzicie dzieciaczki w terminie. [emoji4] mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze. Cały czas tzymam za was kciuki i Wasze lekkie porody. Buziaki


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Kochana....co Ty mówisz..... Kochasz swoje dziecko i to jest najważniejsze!! Dbasz o niego, chcesz jak najlepiej...! Nigdy tak o sobie nie myśl! A Synek czuje Twoje nerwy - i jeśli sie denerwujesz, robisz sobie wyrzuty i źle się czujesz, to on nie będzie czuł sie dobrze!!!! Proszę Cię, slogan "szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko" powinnas sobie wytatuować na przedramionach!!!! Wierz podwójnej mamie - na serio tak jest!!!!!

Iwonka - pozdrów Sylwię i życz jej dużo zdrówka i siły!!!!
 
Oooo tak Paula dziewczyny maja racje!!! Niemowlaczki baaardzo czuja nasze samopoczucie, postaraj się wyciszyć, opanowac nerwy, wbic sobie do glowy ze jestes najlepsza mama na swiecie i ze wszystko świetnie Ci wychodzi :) zobaczysz pomoze :*

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesć dziewczyny;-)
szkoda że kiedyś tam jak piszecie dużo osób przeniosło się na fb bo teraz mogło nas byc zdecydowanie więcej,ale cóż,my nie uciekniemy tylko dzięki temu możemy podglądnąć jakieś zdjęcia maluszków;-)
forum zostaje tutaj;-)
wątek zamknięty z kompa mi działa,a tel muszę jeszcze sprawdzić;-)

QUOTE="ruda@91, post: 14128502, member: 162243"]Ja tak mam, szczególnie jak sie budze w nocy to mam zdrętwiałe dłonie. Ja mam z tym problem od początku ciąży, ale czytałam, że to w ciąży często sie zdarza.

Ale miałam dzisiaj sen :D Śnilo mi sie, że gram w noge z Tomaszem Kotem, a w bramce stoi Pazdan :D Strzeliłam mu dwa gole i potem chciał sie ze mną umówić :D[/QUOTE]

mnie też tak drętwieją dłonie,strasznie dziwne uczucie;-/
hahah fajny sen;-)

mnie się sniło dzisiaj że jestem w gangu z Andrzejem Grabowskim i jeżdziliśmy taką czarną furą i podrabialiśmy cukierki mnim2 ;-P

Julka u mnie ok 20 minut trwa ktg;-)
a jakie mają wasze dzidziolki tętno?bo moja ok 150 cały czas;-)

Paula postaraj się uspokoić,wyciszyć i bądz dobrej myśli,jak dziecko poczuje że mama jest w dobrej formie i to i ono bedzie spokojniejsze,może zacznie ładnie jeść;-) kciuki!!!

Sylwia to ci waga!dobrze że zrobią cc;-)
 
U nas tetno tak 135 a jak zaczyna sie ruszac to skacze do 150 i ponad:) a ktg roznie- raz lezalam prawie godzine, a wczoraj tak ze 30 minut
 
Iwonka, dzięki za wieści!!! Wow!!! Duża Dziewczynka! :)
Pauladabro - jesteś najlepszą mamą dla swojego Dzieciątka!! Głowa do góry, to wszystko przejściowe!!!
Fazerkam, jejku, to już jutro, jak pięknie!!! :)

Jakoś mi smutno :/ Dlaczego tak mało piszecie?
 
Hej Wam,

Melduje ze my jeszcze w szpitalu. Nie mam juz siły. Dzisiaj nie wyjdziemy bo mały nie chce jesc i nie przybiera na wadze...nie wiem juz co mam robić i jak zeby jadł tyle ile trzeba. Jestem załamana to słabo powiedziane. Cały czas rycze juz nie wiem co mam zrobic ze sobą jak pomoc i sobie i jemu.

Chyba sie nie nadaje na matkę...

Fajnie Wam ze jeszcze jestescie w ciazy i urodzicie dzieciaczki w terminie. [emoji4] mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze. Cały czas tzymam za was kciuki i Wasze lekkie porody. Buziaki


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Paula naprawdę wiem przez co przechodzisz ale uwierz mi, ale wszystko się ułoży. Jesteś dobrą matką, zła by się nie przyjmowała.
 
Jestwm zla. Moj maz bezczynnie siedzi na firmie od 11 bo naprawiaja mu.auto. pytal pare razy czy moze jechac do i wrocic pozniej to mówią zeby czekac bo juz koncza i tak 3 godziny juz, a musi jechac do weterynarza z psem bo znowu sobie cos w lape zrobil i kuleje. I tak leze i sie denerwuje
 
reklama
Do góry