reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Jest tak trochę jak na kolonii? :-) ja byłam w szpitalu tylko raz w życiu, na krótkim zabiegu

Haha żebyś wiedziała, właśnie mężowi mówiłam że to jak kolonie :D

Dół brzucha krzyż i mam wrażenie jak wstaje że mała mi zaraz wypadnie. Mąż dziś wychodząc do pracy zapytała czy boli. Nie k... tak tylko udaje[emoji22]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

A kiedy masz wizytę? Jak jeszcze długo to może warto jednak się zgłosić na IP... Dla dzieciątka!

muszę się z wami newsem podzielić...mianowicie dziś dostałam od koleżanki sms z gartulacjami z okazji narodzin synka:errr:
Jak się ogarnęłam z szoku zadzwoniłam do niej o co jej chodzi, a ona zdziwiona, bo przecież na wsi mówią że już urodziłam:wściekła/y:
Noszzzz kurcze mało szlag mnie nie trafił.
Macie pojęcie, mam już dość obgadywania! niestety nie udało mi się ustalić autora rewelacji, na jego szczęście zresztą.
To że wszyscy wiedzą lepiej na temat mojej rodziny, statusu materialnego, chorób, problemów, a bawet terminu porodu już przetrawiłam ale dziś to się już miarka przebrała.

No właśnie na wsiach podobno tak to już jest. Ja mieszkam w dużym mieście więc tego nie doświadczam... Olej plotki, ważne że nie są chamskie bo to by było przykre. A informacja o fałszywym porodzie? A niech se gadają:p
 
reklama
Ależ jesten wściekła. lekarz przepisał mi antybiotyk zinnat na zapalenie pecherza i krem dopochwowy gynoxin na grzybicę pochwy który w dodatku nie można stosować w ciąży! ja nie mam grzybicy! nic mnie nie swedzi ani nawwt uplakow nie nam . posiewu tez nie robiłam wiec skąd to wycząsnął. nie będę tego świństwa wciskać do pochwy. zazye tylko ten antybiotyk i wezmę żurawine.
 
Julka ja skończyłam brać zinnat tydzien temu i od wczoraj znowu biorę na zatoki bo ciagle mi nie przechodzi tylko jest coraz gorzej. Zawsze przy antybiotyku mam grzybice wiec moze lekarz na wszelki wypadek Ci przepisał .
 
Kurde ja nigdy w życiu jeszcze nie miałam grzybicy i póki co odpuszczę go sobie.. powtórzę badanie moczu we wtorek i wtedy zobaczymy, mam nadzieje ze białka nie będzie
 
Ależ jesten wściekła. lekarz przepisał mi antybiotyk zinnat na zapalenie pecherza i krem dopochwowy gynoxin na grzybicę pochwy który w dodatku nie można stosować w ciąży! ja nie mam grzybicy! nic mnie nie swedzi ani nawwt uplakow nie nam . posiewu tez nie robiłam wiec skąd to wycząsnął. nie będę tego świństwa wciskać do pochwy. zazye tylko ten antybiotyk i wezmę żurawine.
To twój lekarz Ci przepisał czy ten co konsultowalas? Może wyszło że się rozwija coś? A zinnat to dla niemowląt jest dopuszczany.
 
Ja w ciazy w pierwszym trymestrze miałam chore zatoki ale mój laryngolog powiedział ze mam zacząć od naturalnych sposobów- wiec zaczęłam płukać zatoki solą morska rozrobioną w wodzie ( mam taki zbiorniczek i tam wlewa sie wodę z solą, wkłada do jednej dziurki a woda z solą wylatuje druga dziurką) - plukalam tak dwa razy dziennie plus robiłam inchalacje. Tydzien czasu i było lepiej, po dwóch tygodniach laryngolog powiedziała ze zatoki wyleczone. Polecam :-)
 
Witajcie wieczornie a nawet nocnie :-)
Cały dzień nie miałam jak się odezwać bo to jedno badanie to drugie, to telefony a w międzyczasie próbowałam odespac noc bo mogę spać wtedy kiedy nie śpi dziewczyna z sali więc w dzień. Przesympatyczna jest ale niestety ma chrapanie którego dorodny facet by się nie powstydzil..Także noce mam ciężkie. Dziś jedna z moich "wspollokatorek" wyszła do domu i przyszła inna i na wstępie: "dziewczyny muszę Wam powiedzieć że ja strasznie chrapię".. Mam dziś więc noc z chrapaniem x 2. Trzymajcie kciuki.. Dziewczyna w 34 tygodniu i przyszła bo dziecko od 3 tyg. tą samą waga.. 2100 i wychodzi na fajeczke...
Spokojnej nocy.. i nie chrapcie.. ;-)
 
reklama
Do góry