reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Wiecie co, z tymi teściowymi to tak chyba jest. Dobrą teściową to ze świecą szukać. Ja mam jeszcze to nieszczęście że mieszkam ze swoimi teściami, to mam gderanie non stop. Masakra. Jedyne co mnie pociesza to to, że jeszcze przed rozwiązaniem teście mają się wyprowadzić, to spokojnie będziemy mogli sobie zrobić pokoik dziecinny, bo tak to na razie nie mamy gdzie :/
 
reklama
Agrafka problem z tym ze narazie pojedyncze sztuki przywożą a szal będzie w tygodniu przed świętami a dla mnie to trochę za późno. bo mam jeszcze sporo załatwien q wyjeżdżamy tam tydzień wcześniej wiec ostatecznie w przyszłym tygodniu musze kupić. brzuszek mam dość spory, u mnie tylko w grę wchodzi trapezowa sukienka tym bardziej ze miesiąc po weselu mam komunie i chce w niej iść
 
Ooo to nie tylko moja tesciowa taka "szczera". Mojej nasz Adas przekazal wiesc o rodzenstwie. Jedyne co odpowiedziala to "nawet mnie nie denerwuj" i "czy specjalnie kazali to tobie powiedziec zeby opieprz nie dostali?". Ale zebyscie widzialy jak sie jej broda zatrzesla! Haha... Tego samego wieczoru powiedziala ze moj M jest bardziej potrzebny jej do prowadzenia firmy w PL niz nam i ze rodzina to nie jest priorytet. Szkoda gadac. Ani z niej matka dobra, ani babcia, ani tesciowa. Za to wiedzma na medal. Nie uwierzycie, ale jakos w polowie listopada zadzwonila do M zalac sie ze obudzila sie zlana potem bo miala sen ze ja w ciazy bylam. A pojecia nie miala ze sie staramy. I jak sie okazalo pare tyg pozniej to wlasnie mniej wiecej w tym czasie udalo sie nam splodzic Malenstwo.

Julka, teraz pewnie bedzie w sklepach coraz wiecej sukienek na wiosne to cos sobie znajdziesz. A brzuszek masz duzy?
Noo powiem Ci ze moja ma podobne teksty i gadki. Tyle co sie nasłuchałam to by mi pół dnia zajęło zeby wszystko opisać. :-)
Dobrze ze moj M jest normalny i raczej nie ma takiej gadki po mamusi i mam nadzieje ze nigdy miał nie bedzie.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Zielona Stokrotka a juz masz wybrany szpital?

Agnesdem, jesli mimo wszystko, zdecyduje sie rodzic w DK, to raczej tak - najblizszy szpital uniwersytecki. Tam mam tez endokrynologa i wszystkie usg.

Spokojniejsza bylabym w Polsce i - jesli jednak tak sie stanie, to zdecyduje sie na szpital Kamienskiego. Bez dwoch zdan. Mam dobra opinie o tym szpitalu, z wczesniejszych doswiadczen we Wroclawiu - tak ogolnie. Moj lekarz tam nie pracuje ( Jarosz ), ale moja mama kogos tam zna. Rozwazalam rowniez Trzebnice :)
 
Słuchajcie dzisiaj moj Mąż wyczuł pierwsze kopniaczki syna :) ależ sie ucieszył :) super widok taki szczęśliwy facet.

Wiecie co mam strasznie czerwone piersi, niedawno myślałam ze moze to po ostatnim przytulaniu z M ze przesadził i sa zbyt wrażliwe ale juz minelo trochę czasu a one dalej czerwone. Nie wiem czy to normalne czy mam sie martwić, w sumie bede jutro u gina i sie zapytam ale moze któraś tez tak ma lub miala?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
No fajnie jak wreszcie tatusiowie też maja okazję poczuć że w naszych brzuszkach mieszkają maluchy ☺☺do tej pory może nie do końca byli świadomi ☺☺☺
 
Wiecie co mam strasznie czerwone piersi, niedawno myślałam ze moze to po ostatnim przytulaniu z M ze przesadził i sa zbyt wrażliwe ale juz minelo trochę czasu a one dalej czerwone. Nie wiem czy to normalne czy mam sie martwić, w sumie bede jutro u gina i sie zapytam ale moze któraś tez tak ma lub miala

Mi widac naczynka i zylki, ale poza tym koloru raczej nie zmienily. A bola Cie? Czy poza tym zaczerwienieniem jest ok?

Moj M jeszcze nie poczul Maluszka. Za to ja z dnia na dzien czuje go czesciej i mocniej. A dzis 1szy raz widzialam jak zafalowal mi brzuszek. Alez my kobiety mamy szczescie ze mozemy doswiadczac takiego cudu.

Zawijam sie do spania. Od jutra moze juz bede mogla zastanawiac sie nad imieniem..

Dobrej nocy Mamuski.
 
mój M poczuł pierwsze ruchy już w piątek, aż się popłakał ze szczęścia, chyba do tej pory nasz synek był dla niego tylko wirtualny :) a co do czerwonych piersi, to jest to trochę dziwne. Paula zapytaj koniecznie lekarza. Mój M często zabawia się moimi ale czerwone nigdy nie były.
 
reklama
Hej dziewczyny byłam wczoraj u gina :) moja waga od początku wzrosła o 8 kilo :szok: a dzidzia waży też dużo 700 g jestem w 22 tc z usg 23. Lekarz mówi że waga mojej córy spora a jak u was ??
 
Do góry