reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Czekam wlasnie na wizytę do gina z Lux Medu zeby wypisała mi skierowanie na usg piersi i z nudów zaczęłam czytać o niej opinie oooooooo masakra mam nadzieje ze mnie nie zje jak to opisują kobiety na forum..... Muszę ja jeszcze poprosić o skierowanie do endo na usg tarczycy i cos czuje ze chyba mnie puści z kwitkiem. :/


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
ooo to trzymam kciuki..
 
reklama
Hej
Dornia wow 700g ..no duży dzidziuś się zapowiada nie ma co! super !
Ja dzis tak sobie ...wstałam z bólem głowy ;/ Miki w nocy miał gorączkę ....wrrr tyle że słonko zaświeciło ....
Dzień Mężczyzny....ee nie ....wkrótce Rocznica śluby...to wazniejsze dla nas :D
miłego dnia!!!!!!!!
Zdrowia dla Mikiego:-)
 
Opinie dokładnie takie jak Pani doktor, wredna stara baba i o, ale skierowanie dała tylko na usg piersi a na moje pytanie czy moze spojrzeć na moj biust bo jest czerwony i trochę sie niepokoje powiedziała ze skoro sobie ciąże prywatnie prowadzę to moj lekarz na pewno mi odpowie doskonale na to pytanie albo lekarz który bedzie robił usg...ach ta uprzejmość :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja tez nie bede wiedziec ile Malenstwo wazy. Moze na Wielkanoc bede w PL to wtedy sie dowiem. W kazdym razie jak ostatnio sie wazylam mialam 6kg na plusie.

Mnie tez dzis w nocy bol z lewej str zlapal az sie obudzilam. Po oproznieniu pecherza i zmianie pozycji przeszlo po chwili wiec mysle ze to Maluszek gdzies tam sie wcisnal. W 1szej ciazy synek uciskal mi czasem nerw kulszowy w nocy i to dopiero byl bol.

Ja czekam na wyniki moczu. Oby byl lepszy niz ostatnio.

Paula, daj znac czy dostalas skierowanie. Nie martw sie zlymi opiniami, ludzie lubia czasem przyczepiac sie do blahostek. Lekarka moze okazac sie ok.

Vernice, czy z Twoim synkiem juz lepiej? Nie fajnie jak dzieciaczki choruja, ale na szczescie tym narodzonym duzo latwiej pomoc.
 
Opinie dokładnie takie jak Pani doktor, wredna stara baba i o, ale skierowanie dała tylko na usg piersi a na moje pytanie czy moze spojrzeć na moj biust bo jest czerwony i trochę sie niepokoje powiedziała ze skoro sobie ciąże prywatnie prowadzę to moj lekarz na pewno mi odpowie doskonale na to pytanie albo lekarz który bedzie robił usg...ach ta uprzejmość :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Uppsss... jednak nie..

KOBIETKI, przed chwila widzialam takiego nowo narodzonego maluszka ktorego przewozili z mama do sali!!! Az sie prawie poplakalam. Juz sie nie moge doczekac


A na dzien mezczyzny mialam cos kupic... tylko zapomnialam co. M wczoraj narzekal ze czegos nie ma. Ale co to bylo?

Wyniki moczu mam dzis ok.
 
Tez widziałam wlasnie w przychodni mamę z takim maluszkiem miesiąca chyba nie miał, cały czas mi sie buzia cieszyła ze juz niedługo ja tez bede tulić takiego bąbelka :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Uppsss... jednak nie..

KOBIETKI, przed chwila widzialam takiego nowo narodzonego maluszka ktorego przewozili z mama do sali!!! Az sie prawie poplakalam. Juz sie nie moge doczekac

Wyniki moczu mam dzis ok.
Ja w poniedziałek byłam w szpitalu położniczym bo potrzebowałam skierowanie od mojej gin. I przeszłam się po oddziałach i leżały dzidziusie w inkubatorach bo były naświetlane i też mi się na płacz zanosiło bo były takie cudne, maleńkie masakra tak bym je wszystkie tuliła. Tylko maleńkie stopki było widać i ogromnego pampersa [emoji8]
 
Opinie dokładnie takie jak Pani doktor, wredna stara baba i o, ale skierowanie dała tylko na usg piersi a na moje pytanie czy moze spojrzeć na moj biust bo jest czerwony i trochę sie niepokoje powiedziała ze skoro sobie ciąże prywatnie prowadzę to moj lekarz na pewno mi odpowie doskonale na to pytanie albo lekarz który bedzie robił usg...ach ta uprzejmość :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
na prawde tak Cie potraktowala???????????
 
reklama
Hej :) nie ucieklam :))

Mialam urwanie glowy, ale juz Was nadrobilam. No niestety to przykre z tymi ubraniami ale nie tylko z nini tak jest... zabawki nie zabawki...to tez robione jest przez rece dzieci czy ludzi zyjacych na skraju ubostwa... przykre :( ale nieatety swiata nie zmienimy. Jakis czas temu byl taki apel o nie kupowanie ubran tych marek... ale jak sie pewnie domyslacie- skonczylo sie fiaskiem
 
Do góry