reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja tez chce wiosnę!!!! Juz mam dosyc tej szarości :-( mnie tez nic a nic sie nie chce aż sie boje co to bedzie jak do konca ciazy bede taka leniwa :-(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
haha na pewno cos dostaniesz ładnego:)
No mi niesamowicie brakuje słońca..biore witaminy i jem zdrowo i co i nic...ciągle bym spala..leżała...leniuchowała czytała książkę pila gorącą czekoladę..jadla lody..hehhe na prawde na nic innego nie mam siły. I stwierdzenie ze w ciąży góry można przenosić ze takiego powera sie ma to co nie prawda czy jak to z tym jest;)czy może to nastąpi czy już powinno nastąpić?:)
 
haha na pewno cos dostaniesz ładnego:)
No mi niesamowicie brakuje słońca..biore witaminy i jem zdrowo i co i nic...ciągle bym spala..leżała...leniuchowała czytała książkę pila gorącą czekoladę..jadla lody..hehhe na prawde na nic innego nie mam siły. I stwierdzenie ze w ciąży góry można przenosić ze takiego powera sie ma to co nie prawda czy jak to z tym jest;)czy może to nastąpi czy już powinno nastąpić?:)
Miejmy nadzieje ze nastąpi to wraz z pierwszymi prawdziwymi dniami wiosny :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Agrafka - ale się uśmiałam haha..

No wyobraź sobie ze rosol nie dotarł nawet ona sama nie dotarla nie informując mnie nawet ze jednak nie przyjdzie a miałam pare spraw do załatwienia na miescie..
Co do otrucia przez tesciowa to mi powiedziała kiedys po ślubie ze skąd mam pewność, ze mnie K tez nie zostawi ( porównując mnie do jego dziewczyny ).
 
Spoko mi moja powiedziała "Nooo ciekawe...u nas w rodzinie rozwodów nie było wiec nie wiem czy Michał dobrze trafił" u mnie mama babcia i siostra mamy po rozwodzie :p


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Oj dziewczyny już by mogła być wiosna ...z chęcią bym pospacerowala bo na razie nic mi się nie chce jak taka pogoda fatalna!
Jak będzie wiosna to szybciej zleci do lata i porodu ☺☺☺
Julka Z tym szukaniem nie zazdroszcze, pamiętam jak miałam problem ale w końcu zalozylam taka skromna letnią i też było ☺ także nie stresuj się na pewno coś znajdziesz ☺
 
Co do teściowej to nie zazdroszcze...ja z moja mam bardzo dobry kontakt. Pomaga nam dużo i obiady często przez M podaje a od czasu jak jestem w ciąży dużo mi doradza i jak czegoś nie wiem to od razu wale do teściowej☺☺nawet się śmieje że jest moja osobistą położną i lekarzem prowadzącym ☺ ps.z zawodu jest pielegniarką☺
 
reklama
Ooo to nie tylko moja tesciowa taka "szczera". Mojej nasz Adas przekazal wiesc o rodzenstwie. Jedyne co odpowiedziala to "nawet mnie nie denerwuj" i "czy specjalnie kazali to tobie powiedziec zeby opieprz nie dostali?". Ale zebyscie widzialy jak sie jej broda zatrzesla! Haha... Tego samego wieczoru powiedziala ze moj M jest bardziej potrzebny jej do prowadzenia firmy w PL niz nam i ze rodzina to nie jest priorytet. Szkoda gadac. Ani z niej matka dobra, ani babcia, ani tesciowa. Za to wiedzma na medal. Nie uwierzycie, ale jakos w polowie listopada zadzwonila do M zalac sie ze obudzila sie zlana potem bo miala sen ze ja w ciazy bylam. A pojecia nie miala ze sie staramy. I jak sie okazalo pare tyg pozniej to wlasnie mniej wiecej w tym czasie udalo sie nam splodzic Malenstwo.

Julka, teraz pewnie bedzie w sklepach coraz wiecej sukienek na wiosne to cos sobie znajdziesz. A brzuszek masz duzy?
 
Do góry