reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Już czuję się dobrze, więc myślę, że to raczej jednorazowa akcja :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja przez kilka lat robiłam żelowe paznokcie na zmianę z hybrydą. Po ślubie postanowiłam, że już nie robię, niech odpoczną. No i miałam dramat nie paznokcie. Pergamin po prostu. Malowałam odzywką nailtek i trochę się poprawiło, ale szału nie ma.

Osobiście wierzę, że dziecię słyszy odgłosy z zewnątrz. Moja mała się ożywia, jak słucham muzyki :) Szczególnie lubi lata 80,90 i Depeche Mode :D Z synem w ciąży byłam na przedstawieniu Metro, szalał mi w brzuchu przez 2 godziny wtedy :D

Znowu musiałam dziś przeprowadzić poważną rozmowę z synem. Kształci się na pilota pasażerskiego i dziś nie udało mu się zaliczyć jednego egzaminu, bardzo trudnego, poprawkę ma w w marcu. Jeden egzamin a ten już, że porażka itp itd. Ech .... kocha latać, nie wyobraża sobie, żeby coś innego wżyciu robił. Mi się to średnio podoba, ale muszę go wspierać.
 
Ja zawsze, ale to zawsze zapinam pasy. Dla mnie bezpieczeństwo ponad wszystko:)
tu akurat jest kwestia dyskusyjna i lata trwa. To jak z tym co było pierwsze jajo czy kura. Ew, wypadnięcie szybą dla ciąży jest grożniejsze niż szarpnięcie pasa. Z tym, że jak często może się przydażyć pierwsze a jak często drugie? Lekarze wręcz nakazują by po każdym gwałtownym hamowaniu kiedy był zapięty pas robić dodatkowe USG. Szarpnięcie jest porównywalne z ciosem w brzuch.
Nie ma tu mądrego w tej kwestii dlatego zapinanie lub nie pozostawiono wyborowi ciężarnej
 
Co do nauki nocnikowania to każde dziecko jest inne i nie ma sztywnej granicy wieku kiedy jest na to gotowe, moja córeczka przed 2 urodzinami kilka tyg nauczyła sie, na samym początku nauka była ciężka i na jakis czas odpuściliśmy zeby jej nie stresować i zasikane ubrania za bardzo nie przeszkadzały jej. Pozniej nauczyła sie ładnie siku robić ale problem z kupa- wstrzymywała, wolała zeby jej pampersa założyć ;) i tak tes robiłam bo dziecko moze nabawić sie nawykowych zaparć co jest ciężkie pozniej do wyleczenia. Z czasem Saną zaczęła wołać na nocnik i jedno i drugie .
 
Ami czasem zrobi na nocniku kupkę, ale to tak przy siku... jak idzie na drzemkę to wtedy pieluszke jej zakładam i zazwyczaj po spaniu jest i kupka...

Julita- jak ja Ci współczuję tego samopoczucia :( u mnie odpukac lepiej!


Mam nadzieję że to tylko jednorazowe i już czujesz się dużo lepiej :)

Co do muzyki polecam ludoviko eunaudi :)

Daria- ja tak czuję maleństo jak opisujesz... takie bąbelki :)
wlasnie wlaczylam ludoviko einaudi, kurde jakos dwa pierwsze kawalki takie mega smutne mi sie wydaja. teraz slucham night i troche lepiej :)
 
tu akurat jest kwestia dyskusyjna i lata trwa. To jak z tym co było pierwsze jajo czy kura. Ew, wypadnięcie szybą dla ciąży jest grożniejsze niż szarpnięcie pasa. Z tym, że jak często może się przydażyć pierwsze a jak często drugie? Lekarze wręcz nakazują by po każdym gwałtownym hamowaniu kiedy był zapięty pas robić dodatkowe USG. Szarpnięcie jest porównywalne z ciosem w brzuch.
Nie ma tu mądrego w tej kwestii dlatego zapinanie lub nie pozostawiono wyborowi ciężarnej
seriooooooo? jejku dobrze wiedziec..hmmm i teraz badz tu madra zapinac czy nie:)
 
reklama
Do góry