reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

słuchajcie wiadomo, ze poród nie jest momentem jedzenia pączków-ale nie nakręcajmy się wzajemnie bo to sensu nie ma. Każda przechodzi poród na swój sposób są kobiety które rodzą w parę minut i mówią ze wszystko było ok..a są które rodzą godzinami i mówią ze było strasznie wiec nie wiadomo jak będzie z nami. Trzeba buc dobrej myśli i już przeżyć to trzeba:)
 
reklama
Dornia, piękne są te wózki retro, ale nie wszystkie są wygodne. Moje dwie koleżanki miały tą inglesinę retro
http://www.inglesina.com/en/classica.html
i o ile głęboki był ok, to spacerówka była tak niewygodna, że nie dało się jeździć i oby dwie kupowały po pierwszych spacerach ze spacerowka inny wózek. Dlatego mnie kusi ten wozek bo też ma duże koła a jest mega wygodny dla dziecka i mamy ( miałam emmaljungę przy starszej córce)
http://www.emmaljunga.pl/wozki-dzieciece/Mondial-de-Luxe/
Robiłam wczoraj pączki, w smaku są ok, ale nie wiem czemu kształtem nie są podobne do pączków :-D
 
Pączki w cycki? to ja już nie jem... wystarczy:p u mnie zostały już tylko 4, z dwóch mich, które upiekłam... ale dla usprawiedliwienia mąż wziął trochę do pracy :p my następna wizyta 29go i chyba wtedy dostanę skierowanie na połówkowe. Wspominał coś, że na to badanie można wziąć płytkę i nagrają jak tam dzidziuś się zachowuje. Podpytajcie u Was, bo to może być super pamiątka :)
 
Dornia, piękne są te wózki retro, ale nie wszystkie są wygodne. Moje dwie koleżanki miały tą inglesinę retro
http://www.inglesina.com/en/classica.html
i o ile głęboki był ok, to spacerówka była tak niewygodna, że nie dało się jeździć i oby dwie kupowały po pierwszych spacerach ze spacerowka inny wózek. Dlatego mnie kusi ten wozek bo też ma duże koła a jest mega wygodny dla dziecka i mamy ( miałam emmaljungę przy starszej córce)
http://www.emmaljunga.pl/wozki-dzieciece/Mondial-de-Luxe/
Robiłam wczoraj pączki, w smaku są ok, ale nie wiem czemu kształtem nie są podobne do pączków :-D
Jakie piękne!!!!!! :)
 
No właśnie o taki wózek by mi chodziło, tym bardziej że można lekko podnieść materacyk co też jest wygodą, nie wszystkie wózki mają, ja mieszkam na wsi dużo miejsca i bardziej terenowo :) nie muszę mieć skrętnych kół. Do czerwca daleko bo wtedy bym już chciała kupować, ale podobają mi się bardzo :)
 
Dornia wcale nie dużo. Ja mam plus 8 :)
wy się martwicie kg na plus a ja tym,że od poczatku nie przytyłam nawet 1 pełnego kilograma a nie jestem na żadnej diecie ani nie zwracałam :(

Przez te pączki mała Alicja mi dzisiaj się mocno wierci w brzuchu :) chyba jej za słodko :rofl2:
Dziewczyny podobają wam sie wózki takie retro z dużymi kołami ?? Bo ja chyba taki kupię podoba mi sie ale taki 3 w 1 czyli ze spacerówką odpinaną oczywiście i fotelikiem z adapterami.
Mi się podobają bardzo ale mają wąskie koła a ja na wsi mieszkam i troszkę niepraktycznie, potrzebuje szerokich, terenowych kół

Pączki w cycki? to ja już nie jem... wystarczy:p u mnie zostały już tylko 4, z dwóch mich, które upiekłam... ale dla usprawiedliwienia mąż wziął trochę do pracy :p my następna wizyta 29go i chyba wtedy dostanę skierowanie na połówkowe. Wspominał coś, że na to badanie można wziąć płytkę i nagrają jak tam dzidziuś się zachowuje. Podpytajcie u Was, bo to może być super pamiątka :)
kiedyś usłyszałam żart od pewnego pana na temat tycia, Normalnie słodkie idzie w tyłek i biodra a jak zjesz stojąc na głowie to cycki ;)
 
Ja dziś po nieprzespanej nocy...
Dziewczynki cieszcie się buntem dwulatka, tym że jedyne kłopoty to czy chce myć zęby. Napawajcie się małymi problemami, choć wiem,że nie mając porównania sa dla Was ogromne i załamujące..
Przyjdzie później te 14- 15 lat... i ściana bezradności kiedy nagle dowiadujesz sie że Twoje dobre dziecko z którym spędzasz mnóstwo czasu na rozmowach o życiu i wydaje Ci się,że jest z tych poukładanych, rozsądnych zrobi krok, który już nie jest tylko buntem a rzeczą która może zmienic nieodwracalnie całe jej życie i już tego nie cofnięcie. Uczucie bezradności jest nieporównywalne do żadnego z takich uczuć wcześniej. I wiesz,że nie popełniłaś błędu wychowawczego ale dziecko ulegnie presji, modzie...
 
reklama
@Iwona a co sie stalo? ty masz core w tym wieku? jak ja sobie pomysle, jaka ja bylam wtedy najmadrzejsza, a wszystkie rady rodzicow byly jako atak na moja niezalezna, dorosla osobe to az sie boje co mnie teraz po tej stronie czeka

zjadlam dwa paczki i to byl blad, bleeeeee. obrzydlistwo. po co ja sie na nie skusilam.
 
Do góry